اخبار مرتبط

۲۰۰ برنامه سالگرد آزاد سازی خرمشهر توسط سپاه بیرجند اجرایی می شود

بیرجند- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر ۲۰۰ عنوان برنامه در پایگاه ها و محلات بیرجند اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صادق احمدی صبح چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه آزادی خرمشهر نقطه عطفی در دفاع مقدس است، افزود: بعد از عملیات فتح خرمشهر، لحن و زبان غربی‌ها و سازمان ملل عوض شد و پیشنهاد صلح دادند.

وی با بیان اینکه جنگ دشمن در آزاد سازی خرمشهر جنگ عقیده بوده، افزود: بنا به فرمایش امام (ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد.

صادق احمدی با اشاره به برنامه‌های سوم خرداد اظهار کرد: ۲۰۰ برنامه در سطح محلات، پایگاه‌های مقاومت و روستاها به مناسبت سالگرد آزاد سازی خرمشهر اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۰ برنامه محوری است، گفت: نشست صمیمی با رزمندگان عملیات بیت المقدس و نشست صمیمی رزمندگان با نمایند ولی فقیه در خراسان جنوبی از جمله برنامه‌های قابل اجرا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند از اجرای صبحگاه مشترک با نیروی انتظامی خبر داد و گفت: گردهمایی مسئولان ادارات، مردم و بسیجیان در حسینیه جماران، عطر افشانی مزار شهدا، توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان محله موسی بن جعفر بیرجند از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

وی برگزاری نشست دانش آموزان با مادران شهدا، برگزاری محفل قرآنی و روایت گری سوم خرداد در پارک‌های شعبانیه و بهجت، دیدار با رزمندگان و شهدای عملیات فتح خرمشهر و برگزاری ویژه برنامه عملیات بیت المقدس در ۱۰ مسجد در نوزدهم ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده دانست.

صادق احمدی اظهار کرد: در کلیه پایگاه‌های محلات، ادارات و کارخانه جات برنامه‌هایی در راستای گرامیداشت سوم خرداد اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) بیان کرد: در سال جاری اعزام گروه‌های سازماندهی شده زائران به مرقد امام (ره) نداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند ادامه داد: ویژه برنامه ۱۴ خرداد همزمان با ۲۹ رمضان، در حسینه جماران از ساعت ۲۲ تا ۲۴ با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری برگزار می‌شود.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱  |  ساعت انتشار: ۱۲:۳۷  |  کد خبر: ۷۰۱۰۹۷۵  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها