اخبار مرتبط

توطئه های آمریکا با تقویت وحدت ملی خنثی می شود

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: توطئه ها و تهدیدهای دشمنان اسلام و انقلاب به خصوص آمریکای جنایکار با تقویت وحدت و یکپارچگی ملی خنثی می شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی، افزود: آمریکا گمان می کند با تنگناهای اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم ایران از صحنه انقلاب اسلامی خارج می شوند در صورتی که ملت تا پای جان از آرمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری پشتیبانی می کنند.
وی ادامه داد: مرز بین ملت و حاکمیت ایران اسلامی تقوای الهی است و ملت ایران با سلاح تقوا مقابل توطئه ها ایستادگی می کند و در نهایت پیروز میدان خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ولایت فقیه سرمایه بزرگ نظام اسلامی است و خداوند متعال این نعمت ارزشمند را به ملت ایران ارزانی داشته است.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: ملت ایران باید شاکر نعمت ولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی باشد چرا که دستاوردهای نظام اسلامی هزاران برابر ارزش بیشتری دارد و ملت ایران با این انقلاب به عزت و سرافرازی رسید.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: کشور امروز بیشتر از زمان دیگری نیاز به استفاده از فرصت ها دارد و مدیران و مسئولان باید از هر فرصتی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: تقوا، صداقت و تعهد بالا در رفتار و کار خصیصه محوری مدیران و فعالان اقتصادی در نظام اسلامی است.
آیت الله دری نجف آبادی در ادامه سخنان خود روز قدس را نماد وحدت مسلمانان دانست و گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی این روز و شرکت در آیین گرامیداشت رحلت امام راحل و قیام خونین 15 خرداد، وحدت و همبستگی اسلام را به رخ جهانیان خواهند کشید.
3017/3075

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱  |  ساعت انتشار: ۲۳:۷  |  کد خبر: ۷۰۱۶۵۰۶  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - مرکزی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی