اخبار مرتبط

برگزاری جشن گلریزان برای زندانیان در ماه رمضان یک حرکت ارزشی است

سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انجام کارخیرخواهانه و برگزاری مراسم جشن گلریزان برای آزادای زندانیان جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی شامگاه چهارشنبه در مراسم جشن گل‌ریزان که با حضور مسئولان و خیران نیک‌اندیش استان کردستان در سینما بهمن سنندج برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که به دلایل جرایم مالی غیرعمد در زندان گرفتار شده نیاز به کمک دارند و باید کمک شوند تا خانواده این افراد در جامعه دچار آسیب نشوند.

وی با بیان اینکه باید خدا را بدهکار خود کرد چرا که خداوند جبران خواهد کرد، افزود: خداوند در آیات قرآن کریم فرموده است که آنچه که به یک بنده داده‌ایم می‌توانستیم به دیگری هم بدهیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: کسانی که تنها به‌خاطر رضای خداوند به نیازمندان کمک می‌کنند، انسان‌های دانا، عاقل، اهل نماز و جزو خردمندان هستند و نیازهای فقرا را بر نیازهای خود ترجیح می‌دهند و حاضرند از مال و ثروتی که خداوند به آنها داده است، بخشش کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه انسان باید از آنچه که دوست دارد ببخشد چرا که با خدای خود معامله می‌کند، یادآور شد: باید با کمک کردن و کارهای خیرخواهانه، وابستگی خود را نسبت به مال دنیا کم کنیم و به فکر آخرت باشیم.

وی بیان کرد: در برخی مواقع همچون مشارکت در مراسم جشن گل‌ریزان، باید کمک‌ها به‌صورت علنی باشد تا بلکه انجام این کارهای خداپسندانه سبب تشویق دیگر افراد جامعه شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پایان سخنان خود گفت: انصافاً استقبال هرساله مردم استان کردستان از حضور و مشارکت در مراسم جشن گل‌ریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، بی‌نظیر و جای قدردانی دارد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲  |  ساعت انتشار: ۸:۵۲  |  کد خبر: ۷۰۱۷۶۴۳  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها