اخبار مرتبط

کلنگ زنی ۲۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده توسط بسیج/ سردار غیب پرور: شعار اصلی سازمان بسیج در چند سال اخیر خدمت رسانی بوده

در آستانه سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر، آیین متمرکز کلنگ زنی ۲۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده در قالب طرح جهاد همبستگی ملی با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیین متمرکز کلنگ زنی ۲۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده در قالب طرح جهاد همبستگی ملی به مناسبت ۳ خرداد با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج، سرهنگ زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی، سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان و حجت الاسلام رعایتی نماینده، ولی فقیه در سپاه نینوا برگزار شد.

ر‌ئیس سازمان بسیج مستضعفین در این آئین گفت: شعار اصلی سازمان بسیج در این چند سال اخیر خدمت رسانی بوده که زمینه‌ی این خدمت به واسطه‌ی وقوع سیل فراهم شده است.

سردار غیب پرور تصریح کرد:بعضی از صحنه‌ها در طی این مدت همان سلحشوری، ایثار و فداکاری رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس را به یاد می‌آورد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج افزود: نوجوانانی هستند که در گروه‌های چند نفره در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه در حال خدمت رسانی هستند که ارزش این مجاهدت را فقط خدا می‌داند.

وی گفت::در زمانی که دد منشی دشمن به نقطه اوجش رسیده، نیرو‌های انقلابی کار خود را به خوبی انجام می‌دهند و انگار که دشمنی در کار نیست و این یک معجزه است و به برکت وجود مقام معظم رهبری همه‌ی ما ایستاده ایم.

سردار غیب پرور: رژیم آمریکا قادر به جنگ نیست و این فقط یک جمله در بعد روانی صرف نیست بلکه یک واقعیت است. ایالات متحده یک پیریست که فقط هیمنه‌ی ظاهری از آن مانده که دچار پوکی استخوان شده است و به لطف خدای بزرگ این استخوان‌ها هر لحظه در حال شکسته شدن است.

در این مراسم سردار غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نمایش هیبت و عظمت بسیج در سیل گفت: ماه مبارک رمضان و به خصوص شب‌های قدر فرصت خوبی است تا مردم در مساجد تعامل خود را برای بازسازی مناطق سیل زده بیشتر نشان دهند.

وی ادامه داد: تعامل خوبی با دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت کشور و بنیاد مسکن در خصوص بازسازی مناطق سیل زده انجام شده است که مردم با کمک‌های خود گام مهمی را در کمک به ساخت و ساز منازل داشته باشد.

در پایان سرهنگ زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به جزییات "طرح همبستگی ملی " افزود: با تدبیر ریاست سازمان قرار گاه بازسازی مناطق سیل زده با ۱۳ کارگروه تخصصی ایجاد شده است و در این قرارگاه گروه‌های جهادی و اقشار تخصصی بسیج و خیرین همه در کنار مردم هستند و به بازسازی مناطق سیل زده در کشور می‌پردازند و اولویت این قرارگاه روستا‌های محروم و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی است

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲  |  ساعت انتشار: ۱۴:۲۸  |  کد خبر: ۷۰۲۰۴۹۵  |  منبع: خبرگزاری دانشجو  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار سیاسی