اخبار مرتبط

به وقت آزادسازی خرمشهر  - ‏۱۳۹۸/۰۳/۰۳

درس بزرگ فتح خرمشهر  - ‏۱۳۹۸/۰۳/۰۳

اتحاد و ایستادگی رمز پیروزی بر دشمن در جنگ اقتصادی است

مهاباد- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: اتحاد، همدلی و ایستادگی مردم و مسوولان رمز پیروزی ملت ایران در جنگ اقتصادی است.

به گزارش ایرنا، سردار پاسدار حمزه فلاح روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت سالگرد حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر در بوکان افزود: تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران ممکن است در برخی موارد فشارهایی برای کشور به همراه داشته باشد ولی مردم با اتحاد و همدلی و مقاومت و ایثار خود مانند هشت سال دفاع مقدس می توانند بر این توطئه ها پیروز شوند.
وی ادامه داد: با روحیه جهادی و مقاومت و شهادت طلبی در هشت سال جنگ تحمیلی بر دشمان پیروز شدیم و امروز نیز با حفظ همین روحیه می توان در جنگ اقتصادی پیروز شد.
سردار فلاح رمز موفقیت مردم در مقابل دشمنان را وحدت و همدلی عنوان کرد و اظهار داشت: رزمندگان در دفاع مقدس کمبود تجهیزات را با روحیه انقلابی و بسیجی جبران ‌کردند و با برخورداری از چنین روحیه‌ای پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند که موجب تعجب و بهت تمام دنیا شدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک سالگرد آزادسازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش ها اسلامی به رهبری امام راحل بود.
سردار فلاح اضافه کرد: آزادسازی خرمشهر نتیجه وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح کشور، ارتش، سپاه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم نیروهای بسیج بود و باعث شد تمامی معادلات، باورها و ذهنیت‌هایی که در مورد توانایی و قابلیت‌های نظام جمهوری اسلامی وجود داشت، تغییر کند.
سرپرست فرمانداری بوکان نیز در این مراسم با تبریک سالگرد فتح خرمشهر، گفت: با اراده ملت ایران خرمشهر آزاد و از وجود دشمنان پاک شد.
لقمان خسروپور ادامه داد: اراده ملت ایران در مقابل تمامی تهدیدها و قدرت های بیگانگان به پیروزی رسید و روز سوم خرداد را به یک روز به یادماندنی در تاریخ جنگ هشت ساله انقلاب اسلامی تبدیل کرد.
وی بیان کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی به جای جنگ سخت و درگیری، جنگ اقتصادی را علیه ملت ایران راه انداخته اند و رسانه های معاند نیز با همراهی آنها وارد جنگ تمار عیار اقتصادی علیه ایران شده اند.
خسروپور اضافه کرد: در شرایط فعلی همگی وظیفه داریم دولت را یاری کنیم تا بتواند این گردنه را نیز با سربلندی پشت سر بگذارد.
به گزارش ایرنا، در این مراسم از تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بازنشستگان سپاه بوکان تجلیل شد.
7510/6185/3072

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲  |  ساعت انتشار: ۱۹:۱۳  |  کد خبر: ۷۰۲۲۴۹۴  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - آذربایجان غربی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی