اخبار مرتبط

اراده و انسجام امت اسلامی تمام توطئه های دشمن را به شکست می کشاند

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: قدرت اراده و انسجام امت اسلامی مانند آنچه که در فتح خرمشهر اتفاق افتاد، تمام توطئه های دشمن را خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی روز جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک اظهار داشت: در ماه ضیافت الهی قرار داریم که آخرین جمعه این ماه مبارک، روز جهانی قدس می‌باشد و در این روز در حقیقت مسلمانان اقتدار و عزت خود را به جهان نشان می‌دهند و حمایت خود را از حریم اسلام و قرآن اعلام می‌دارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: امروز دشمن تلاش دارد که از هر طریق ممکن به جهان اسلام ضربه بزند به همین سبب حضور یکپارچه و گسترده در راهپیمایی جواب کوبنده خواهد بود اقدامات دشمن نشان می‌دهد مسلمانان زمانی برای ایثار و شهادت آمادگی دارند.

دری نجف آبادی بیان کرد: سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر است که این حماسه بزرگ انقلاب و نظام اسلامی سند افتخار ارزشمند می‌باشد که توانستیم در برابر دشمنی که از همه نظر مجهز و مسلح بود با بهره گیری از قدرت خود بایستیم و آن را از پای در آوریم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: دشمنان ایران اسلامی باید بدانند امت اسلامی ایران توانستند با دست خالی و با اتحاد خرمشهر را آزاد کنند بنابراین با اقدامات خصمانه خود راه برد به جایی نخواهند برد.

وی تصریح کرد: تاریخ نشان داده که در حق دیگر ملت‌ها ظلم کرده حقوق آنها تجاوز کنند در نهایت نابود می‌شوند دشمنان ما نیز باید بدانند که ثمره شاید و نیست ثمره زورگویی آنها چیزی جز نابودی و انحطاط نیست.

امام جمعه اراک در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: ما در جامعه اسلامی باید پیروی از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب را دنبال کنیم رهبر انقلاب در یکی از دیدارهای اخیر خود همه ما را به هوشیاری در برابر دشمن توکل بر خداوند متعال و همچنین تلاش برای پیشرفت علمی کردند.

وی عنوان کرد: نیروی انسانی جوان کشور برای مسیر رونق تولید بهره گیری شود و همچنین فاقد اهلیت هستند مدیران شایسته زدن وارد شوند.

امام جمعه اراک ادامه داد: باید تولید داخل بیش از پیش فعال شود کشور بایستی کالاهایی که توان تولید آنها در کشور وجود دارد داری کنند مقابله جدی با قاچاق کالا داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ابراز داشت: یکی از بسیار دارد معیشتی مردم است این مهم بایستی در دستور کار کشور و دستگاه‌ها قرار گیرد در همین راستا مسئولان مبارزه با فساد را در دستور کار خود قرار دهند و برای نظام بودجه ریزی کشور اقدام کنند تا طرح‌ها و خلاف‌ها برطرف شود.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۳  |  ساعت انتشار: ۱۶:۱  |  کد خبر: ۷۰۲۵۹۳۰  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها