اخبار مرتبط

جشن گلریزان ملی و دارای اثرات فراوان در جامعه است

خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری کل استان آذربایجان غربی در مراسم جشن گلریزان ارومیه گفت: این جشن یک جشن ملی و دارای اثرات زیادی در جامعه و کل کشور است.

جشن گلریزان ملی و دارای اثرات فراوان در جامعه استبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری کل استان آذربایجان غربی در مراسم جشن گلریزان ارومیه اظهار داشت: این جشن در معنی واقعی خود جشن فداکاری و مهربانی است و خوشحالم که در این جشن حضور اکثریتی مردم شهر ارومیه را می‌بینم البته خیرین ما تنها این افراد حاضر در این تالار نیستند این جشن فقط یک حالت نمادین دارد خیرین بسیاری هستند که بدونه اینکه نامی از آن‌ها گفته شود در طول سال کمک‌های خود را به این ستاد انجام می‌دهند.

گروسی افزود: تعدادی از زندانیان چشمهایشان به خروجی این جشن‌ها است تا مبالغی که جمع آوری می‌شود مقدمات آزادیشان را فراهم کند البته باید بگویم این امر به تشخیص ستاد دیه استان صورت خواهد گرفت و افراد آزاد شده زندانیان جرایم غیر عمد خواهد بود.

رئیس کل دادگستری کل استان آذربایجان غربی با اشاره به یکی از آیات سوره بقره بیان کرد: دستور خداوند است که به بندگان خود توصیه می‌کند انفاق کنید و به نیازمندان از چیز‌های که برای خودتان با ارزش هستند ببخشید و انسان دور اندیش باید برای کسب سعادت در آخرت تلاش کند، زیرا شیطان همیشه در تلاش است که بندگان خدا را به کار‌های ناپسند تشویق کند بنابراین انسان باید خودش را از وسوسه‌های شیطان دور نگه دارد.

رئیس کل دادگستری استان عنوان کرد: این جشن یک جشن ملی و دارای اثرات زیادی در جامعه و کل کشور است به طوری که تمامی مقامات عالی رتبه نظام در چنین مراسماتی شرکت می‌کنند و اخبار منتشر شده در رسانه‌ها بیانگر این موضوع است.

گروسی در پایان سخنان خود با اشاره به عفو مقام معظم رهبری در سال گذشته در ۲۲ بهمن گفت: سیاست‌های جدید قوه قضائیه در خصوص کاهش زندانیان در زندان‌ها است و اینگونه جشن‌ها باید به مردم با یک اطلاع رسانی گسترده صورت گیرد تا سایر اقشار مردم هم کمک‌های خود را به این ستاد ارائه کنند و زندانیان واجد شرایط آزاد شده به آغوش خانواده هایشان برگردند.

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۴  |  ساعت انتشار: ۱۰:۵۸  |  کد خبر: ۷۰۲۷۹۶۷  |  منبع: خبرگزاری قوه قضاییه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار علمی