اخبار مرتبط

شب زنده داری متفاوت  - ‏۱۳۹۸/۰۳/۰۶

تعداد ۴۵ زندانی جرائم غیرعمد از ابتدای ماه رمضان از زندان آزاد شدند

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی گفت: از اول ماه مبارک رمضان با کمک‌های مردم نوع دوست استان زنجان تا پانزدهم ماه رمضان تعداد ۴۵ زندانی از زندان آزاد و ۱۴۵ زندانی جرایم غیر عمد مالی با بدهی ۳۸ میلیار تومان نیازمند کمک‌های مردمی جهت آزادی از زندان هستند.

تعداد ۴۵ زندانی جرائم غیرعمد از ابتدای ماه رمضان از زندان آزاد شدندبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در اولین جشن گلریزان شهرستان طارم که با حضور امام جمعه، فرماندار و مردم نیکوکار شهرستان برگزار شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، بهره گیری از لیالی قدر را بهترین فرصت برای بندگان خداوند و دعا برای آمرزش گناهان و رفع گرفتاری‌ها و مشکلات برشمرد و گفت: دستگیری و کمک به افراد نیازمند در ماه میهمانی خداوند متعال توفیقی است که شامل حال هر کسی نمی‌شود و حضور شما در این جشن یک توفیق الهی است که باید شکرگزار باشید.


حجت الاسلام صادقی نیارکی انفاق و گذشت مالی را از ارزش‌های معنوی و انسانی دانست و خاطرنشان کرد: انفاق کردن و حفظ آبرو در راه خدا برای رفع حاجت افراد نیازمند و بی گناه، آثار و برکات زیادی دارد و برای اهل خیر، احسان محسوب می‌شود.


وی افزود: زندانیان جرایم غیرعمد مالی جرمی را مرتکب نشده‌اند، این زندانیان صرفا بر اثر یک اتفاق و ناخواسته روانه زندان شده‌اند و توان پرداخت دیون و بدهی خود را ندارند.


رییس شورای قضایی استان زنجان گفت: از اول ماه مبارک رمضان با کمک‌های مردم نوع دوست استان تا ۱۵ ماه رمضان تعداد ۴۵ زندانی از زندان آزاد و ۱۴۵ زندانی جرایم غیر عمد مالی با بدهی ۳۸ میلیار تومان نیازمند کمک‌های مردمی جهت آزادی از زندان هستند.


این مقام عالی قضایی استان زنجان در ادامه به پایین بودن میزان پرونده قضایی شهرستان طارم از میانگین استانی اشاره کرد و اظهار داشت: این امر نشان از اهل گذشت بودن و ایثار مردم شهرستان است.


لازم به ذکر است تعداد محکومین جرایم غیر عمد مالی شهرستان طارم در زندان ۱۰ نفر  است.

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۴  |  ساعت انتشار: ۱۱:۵۲  |  کد خبر: ۷۰۲۸۷۱۶  |  منبع: خبرگزاری قوه قضاییه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار علمی