اخبار مرتبط

استفاده از فناوری‌های جدید مبنای اصلی اقتصادمقاومتی است

کرج - استاندار البرز گفت: استفاده از فناوری‌های جدید مبنای اصلی اقتصاد مقاومتی است که در استان البرز فعالیت چشمگیری دارند و این شایسته تقدیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیزالله شهبازی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون رئیس‌جمهور همراه بود، بابیان اینکه سه هزار ۵۰۰ واحد تولیدی فعال در البرز وجود دارد، اظهار کرد: بخشی از این واحدها در شهرک‌های صنعتی و بخشی نیز در شهر پراکنده هستند.

وی در ادامه با اشاره به وجود ظرفیت‌های مثال‌زدنی استان البرز، گفت: استفاده از فناوری‌های جدید مبنای اصلی اقتصاد مقاومتی است که در استان البرز فعالیت چشمگیری دارند و این شایسته تقدیر است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز یکی از قطب‌های صنعتی و تولیدی کشور است، تأکید کرد: بیشتر جلساتی که در البرز برگزار می‌شود مربوط به مشکلات حوزه‌های صنعتی و تولیدی است که تلاش می‌کنیم رفع شوند.

به گفته شهبازی استان البرز رتبه اول استاندارد دارو در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به موضوعات بسیاری که در بخش‌های مالیاتی با آن مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: اگر سرمایه‌گذاری اعلام کند که در استان البرز دستگاه اجرایی مانع ایجاد کرده است که این سرمایه‌گذار به مشکل بخورد، قطعاً پیگیری و برخورد می‌کنیم.

استاندار البرز بابیان اینکه مهم‌ترین اقدامات سال ۹۷ پیگیری پروژه‌های اختصاصی اقتصاد مقاومتی استان بوده است، توضیح داد: اولین پروژه تأمین سوخت مصرف‌کنندگان گاز طبیعی با شرکت فرآورده‌های نفتی، دومین پروژه تصفیه‌خانه شماره سه کرج بوده است.

شهبازی با اشاره به لزوم توجه به انرژی‌های تجدید پذیر، گفت: چندین پروژه گازرسانی در البرز افتتاح‌شده است. این‌ها می‌تواند موجب تقویت زیرساخت‌های تولیدی در استان شود.

وی بابیان اینکه توجه به صنعت، گردشگری و غیره به‌منظور ایجاد درآمد و اشتغال در دستور کار قرار دارد، بیان کرد: حوزه گردشگری استان البرز در این راستا بسیار توانمند و دارای ظرفیت است.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۵  |  ساعت انتشار: ۱۳:۳۱  |  کد خبر: ۷۰۳۲۰۵۲  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها