اخبار مرتبط

آزادی ۱۴ زندانی جرائم غیرعمد در جشن گلریزان یاسوج با کمک خیرین

خبرگزاری میزان- جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در یاسوج برگزار و زمینه آزادی ۱۴ زندانی نیازمند از زندان‌های استان با کمک خیرین فراهم شد.

آزادی ۱۴ زندانی جرائم غیرعمد در جشن گلریزان یاسوج با کمک خیرینبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، جشن گلریزان با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام والمسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان، جمعی از معاونین و مدیران کل حوزه استانداری، مدیران عامل بانک‌های استان و جمع زیادی از خیران در سالن همایش‌های صدا و سیمای شبکه‌ی دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.


حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی با اشاره به اینکه در سال گذشته آزادی ۳۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد به دست توانمند خیرین انجام گرفت، افزود: این عمل از کار‌های خیرخواهانه وکار ارزشمندی است، و پاداش این اقدامات خداپسندانه در ماه مبارک رمضان در نامه اعمال همه خیرین ثبت می‌شود.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه با اقدامات صورت گرفته زمینه آزادی ۱۴ زندانی جرائم غیرعمد فراهم شده است، گفت: امیدواریم با کمک خیرین زمینه آزادی افراد بیشتری از زندان فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۵۶۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان تحمل حبس می‌کنند، اظهار کرد: خیلی از زندانیان جوانان خیلی خوب و متعهد و دلپاکی هستند که به دلیل اشتباه به زندان افتاده اند ما باید باتمام وجود وامکانات نسبت به آزادی آنان کمک کنیم. مزارعی در ادامه افزود: با همه زندانیان دیدار چهره به چهره دارم، جوانان و ظرفیت‌هایی در زندان هستند که هر یک می‌توانند ظرفیت و پتانسیلی برای جامعه و کشور باشند.

وی در ادامه بیان داشت: این جلسه برای رسیدگی به جرائم غیر عمد و کسانی است که نا خواسته مرتکب جرائم غیرعمد شده اند نه کسانی که شرور و مخل نظم و امنیت مردم هستند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کسانی که می‌توانند در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کنند در ماه خیر و برکت رمضان این کار را انجام دهند، گفت: برخی زندانیان با ۴-۵ میلیون تومان از زندان آزاد می‌شوند.


انتهای پیام /

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۶  |  ساعت انتشار: ۱۴:۹  |  کد خبر: ۷۰۳۸۱۲۱  |  منبع: خبرگزاری قوه قضاییه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار علمی