کلمات کلیدی

دانلود ۳D Tennis ۱.۸.۰ بازی تنیس اندروید ۳D + مود

ورزش مهیج تنیس در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد که همیشه مشتاق تماشای بهترین های این رشته هستند. بازی شبیه سازی تنیس سه بعدی 3D Tennis نمونه ای از بهترین بازی های ساخته شده تنیس برای اندروید می باشد که در آن در سه مدل زمین مختلف به رقابت می پردازید.

لوگوی بازی 3D Tennisلوگوی بازی 3D Tennis3D Tennis

استیکمن های تنیس باز: دانلود Stickman tennis 2015 بازی جالب و هیجان انگیز

3D Tennis : لذت بازی تنیس در اندروید

در بازی 3D Tennis یکی از قهرمانان تنیس جهان را به عنوان بازیکن خود انتخاب می کنید و وارد بازی می شوید برای کنترل بازی لازم نیست زحمت زیادی بکشید و بازیکن به طور خودکار به سمت توپ حرکت می کند.

تنها کاری که شما باید انجام دهید زدن به موقع ضربه در جهت درست می باشد. ضمن اینکه باید مراقب ضربات محکم حریف و جای خالی ها نیز باشید که فرصت عکس العمل در آن کمتر از ضربات دیگر می باشد.

کاراکتر های تقریبا واقعی تنیس!

موقع انتخاب بازیکن چهره ها برای تان آشناست و ممکن است به یاد تنیسورهای مشهور مثل نادال، جوکویچ و فدرر بیفتید اما اسم آنها گمراه کننده است که این هم به خاطر نداشتن حق استفاده از نام اصلی بازیکنان تنیس در بازی می باشد پس دقت کنید که خیلی به اسم ها توجه نکرده و از روی قیافه بازیکن انتخاب نمایید!

تنظیمات قابل انتخاب در بازی

تعداد ست ها و بازی ها، فعال بودن یا نبودن حالت Tie Break (برای زمانی که مدام بازی مساوی می شود)، همگی از تنظیمات بازی قابل تغییر هستند.

امکانات قابل خرید در بازی تنیس سه بعدی

در فروشگاه بازی آیتم هایی شامل راکت تنیس، کلاه، هدبند و تی شرت قابل خرید هستند (البته اگر نسخه مود را نصب کنید بینهایت پول دارید و همه را یکجا می توانید بخرید!) این آیتم ها هر کدام می توانند قدرت بازیکن را در بازی ارتقا دهند که بر حسب درصد زیر هر کدام مقدارشان مشخص شده است.

گرافیک و زمین های قابل انتخاب بازی

از نظر گرافیکی، بازی طراحی سه بعدی دارد اما خیلی به جزئیات اهمیت داده نشده خبری از نماهای نزدیک جذاب نیست و بازی فقط نمای کلی زیبایی دارد. سه مدل زمین برای انتخاب وجود دارد که شامل چمن، پارکت و خاکی می شود.

حالت های مختلف بازی 3D Tennisحالت بازی سریع Quick Game

حالت بازی سریع برای کسانی است که حوصله منوهای پیچیده بازی ها را ندارند و فورا می خواهند به سراغ اصل مطلب بروند. بلافاصله به طور تصادفی بازیکنی برای بازی مقابل شما انتخاب می شود و باید بازی را شروع کنید.

حالت تور جهانی World Tour

مانند جهان واقعی در بازی تنیس سه بعدی هم تور های جهانی برگزار می شود هر تور یک دوره مسابقات مجزاست که تعداد مشخصی شرکت کننده دارد. بازی ها به صورت تک حذفی برگزار شده و باید بتوانید همه را شکست داده و قهرمان تور بشوید تا تورهای بعدی، قابل بازی شوند.

یک تنیس روی میز متفاوت را تجربه کنید: دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

تصاویر بازی:زمین های بازی در 3D Tennisزمین های بازی در 3D Tennis3DTennisزمین های بازی در 3D Tennisزمین های بازی در 3D Tennis3DTennisزمین های بازی در 3D Tennisزمین های بازی در 3D Tennis3DTennisمراحل بازی 3D Tennisمراحل بازی 3D Tennis3DTennisدانلود آخرین نسحه بازی 3D Tennis (بروزرسانی تیر 98) :

دانلود نسخه اصلی v1.8.0

دانلود نسخه مود v1.7.7

دانلود دکتر ماریو از گوگل پلیدانلود دکتر ماریو از گوگل پلی

همچنین بازی کنید: دانلود Jump smash 15 بهترین بازی ویدیویی بدمینتون +دیتا


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۳۱  |  ساعت انتشار: ۱۶:۵۳  |  کد خبر: ۷۳۷۷۵۳۴  |  منبع: اندروید زوم  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار دانستنی‌ها