زمان واریز “یارانه” نقدی شهریور ۹۸ / یارانه چه کسانی قطع میشود؟

یارانه نقدی شهریور ماه 1398 به ماننده ماه های گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. در سال 98 یارانه چه کسانی یا کدام دهک ها قطع می شود؟

یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه 1398 بامداد روز سه شنبه بیست و ششم شهریور ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

یارانه نقدی

 

مبلغ یارانه نقدی به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان می باشد که هماننده ماه های گذشته به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.یارانه چه کسانی حذف می شود؟

ایسنا:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر اینکه حذف دهک های درآمدی طبقات برخوردار با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید با احتیاط انجام شود اظهار امیدواری کرد که حذف یارانه دهک های درآمدی بالا به گونه ای اتفاق بیفتد تا در مهر ماه سال جاری بتوان بخشی از افراد برخوردار را با میزان خطای حداقلی از لیست یارانه بگیران حذف کرد. 

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره زمان حذف یارانه سه دهک پر درآمد جامعه اظهار کرد:موضوع حذف دهک های درآمدی طبقات برخوردار با توجه به شرایط اقتصادی کشور و فشارهای نظام سلطه در این ایام و همچنین آثار این فشارها در سطح عمومی قیمت ها، باید با احتیاط انجام شود. 

شریعتمداری ادامه داد:با توجه به این که دولت مصوبه ای دارد که براساس آن ظرف یک ماه، چهار دستگاه اجرایی موظف هستند تا پیگیری های لازم در خصوص حذف یارانه برخی افراد برخوردار را انجام دهند و با توجه به اینکه کسانی که نیاز به حذف یارانه دارند اما همچنان از آن استفاده می کنند بسته هایی باید تهیه شود، دستگاه های ذی ربط هنوز جزئیات این بسته ها را تعیین نکردند. 

وی خاطر نشان کرد:امیدواریم حذف یارانه دهک های درآمدی بالا به گونه ای اتفاق بیفتد تا در مهر ماه سال جاری بتوانیم بخشی از افراد برخوردار را با میزان خطای حداقلی از لیست یارانه بگیران حذف کنیم.

وزیر کار گفت:به هیچ وجه نمی خواهیم فشاری به طبقات مستضعف و متوسط جامعه وارد شود و فقط به دنبال آن هستیم که با مصوبه مجلس در خصوص حذف سه دهک برخوردار، یارانه ها به سمت دهک هایی از درآمد و هزینه برود که واقعا به آن نیاز دارند.

انتهای پیام/م


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۴  |  ساعت انتشار: ۲۰:۱۹  |  کد خبر: ۷۶۴۵۲۷۵  |  منبع: نمناک  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی