فشار یکی از روسای دانشگاه های استان برای جذب خواهرش در آموزش و پرورش !

یکی از روسای دانشگاه های استان این روزها برای جذب خواهرش تحت عنوان جذب پیش دبستانی ها در آموزش و پرورش استان به هر دری می زند و همه از جمله مدیر کل را تحت فشار قرار داده است .

به گزارش گلستان ما ؛ پس از سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به استان گلستان و موافقت وی با جذب نیروهای پیش دبستانی و نهضتی موجی از فشارها برای سازماندهی و استخدام برخی نورچشمی ها بوجود آمد و مدیر کل آموزش و پرورش استان را زیر سیطره خود گرفت .

جالب اینجاست یکی از روسای دانشگاه های استان گلستان نیز با فشار و تهدید ، خواستار جذب خواهر خود به عنوان نیروی پیش دبستانی و نهضتی شده است در حالیکه خواهر وی در سال 84 فقط به مدت سه ماه ، وقتی یکی از یکی از نیروهای مدرسه به مرخصی زایمان رفته بود ، جایش قران درس می داد.

حال این رئیس دانشگاه که دبیر یکی از احزاب ذی نفوذ در حوزه فرهنگیان می باشد با فشار به گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش و تهدید اداره کل سعی دارد خواهر خود را به هر وضع ممکن به استخدام آموزش و پرورش در بیاورد در حالیکه این امر با اعتراض خیلی از مربیان پیش دبستانی مواجه شده که چرا حق ما را می خورید ؟

حتی خیلی از مربیان قران نیز با شنیدن این موضوع درخواست استخدام کرده اند در حالیکه این سهمیه برای پیش دبستانی ها و نهضتی ها می باشد .

در حال حاضر رئیس اداره آموزش و پرورش گرگان و واحدهای نظارتی این اداره جلوی این استخدام غیر قانونی را گرفته اند تا جلوی ژن خوب پروری در آموزش و پرورش را بگیرند اما فشارها از اداره کل به اداره گرگان خیلی زیاد است و با تماس های تهدید آمیز کارکنان را تحت فشار قرار داده اند .

در حال حاضر پرونده این ژن خوب به تهران ارسال شده تا نظر نهایی را تهران بدهد اما این موضوع چه تصویب بشود و چه نشود ، خدا که ناظر کار این آقایان است و مردم هم می دانند که موجی از نارضایتی و اعتراض در بین فرهنگیان بوجود خواهد آمد و لکه ننگی برای مدیریت چنین افرادی است که در ظاهر دم از رعایت قانون و شرع می زنند اما در باطن با پارتی و فشار اقوام خود را بر سر کار می آورند.

جناب آقای گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان هم اگر امتیاز دهی و باج دادن را تقویت کننده کرسی مدیریتش می داند همین الان این عرصه را وانهد و به اهلش بسپارد تا جلوی زیاده خواهی و تمامیت خواهی برخی افراد صاحب نفوذ را بگیرد .

انتهای پیام /


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۱۸  |  ساعت انتشار: ۱۱:۱۵  |  کد خبر: ۷۷۷۰۳۶۶  |  منبع: گلستان ما  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی