الصرخی حقه باز؛ سلاحی ارزان در دست آمریکا و عربستان

از همان لحظه اول، هویت گروهی که یکشنبه شب به کنسولگری ایران در کربلای معلا حمله کرد، مشخص بود، این گروه و اقداماتش برای سرویس های امنیتی عراق و حتی برای اهالی شهر کربلای معلا و دیگر شهرهای عراق شناخته شده بود.

العالم کشکول

گروه یاد شده عموماً از تظاهرات مردم عراق و نفوذ به جمع تظاهرکنندگان با هدف اجرای طرح های طرف هایی که پشت وی هستند، بهره برداری می کند و این طرف ها نیز برای مردم عراق شناخته شده هستند.

گروه "محمود الصرخی" حقه باز از بعثی های سابق که بعداً به خواسته عربستان روحانی شد، در کنار دیگر دوستان وی از بعثی های صدامی، همه در پس شک و شبهه های مربوط به تظاهرات مردمی مسالمت آمیز در عراق قرار دارند. آن ها در کشتار مردم عراق و یورش به مقرهای الحشد الشعبی و احزاب اسلامی و موسسات دولتی و دارایی های خاص و سردادن شعارها و به دست گرفتن بلاکاردهای نژادپرستانه میهن پرستی افراطی و تصاویر صدام دست دارند.

این واقعیت حتی قبل از آنکه شاهدان عینی از اهالی منطقه الاسکان در کربلای معلا آنرا فاش کنند، مشخص بود.

شاهدان در کربلای معلا که کنسولگری ایران در آن جا واقع است، گفتند گروهی که به ساختمان کنسولگری ایران حمله کرد، از طرفداران الصرخی بود که با اتوبوسی بزرگ از استان های بابل و الدیوانیه به کربلا منتقل شدند و این اتوبوس مقابل کنسولگری توقف کرد و عده زیادی از این اتوبوس‌ها خارج شدند که به آتش زدن حلقه های لاستیک خودروها اقدام و به سمت کنسولگری سنگ پرتاب کردند، اما نیروهای امنیتی آن ها را متفرق و تعقیب کردند.

این گروه بعثی صرخی مسخ شده ، همان گروهی است که سال 2016 در یورش به منطقه سبز در بغداد دست داشتند و همچنین در سال 2018 در آتش زدن ساختمان کنسولگری ایران در بصره دست داشتند و نیز به مقرهای الحشد الشعبی حمله کردند و به مرجعیت دینی و مراسم حسینی وایران و محور مقاومت توهین کردند.

برای اینکه به خواننده عزیز فرصت بدهیم که خود درباره این گروه بعثی الصرخی و میزان تنفر این گروه از جمهوری اسلامی ایران و مرجعیت دینی و طرفداران اهل بیت علیهم السلام و محور مقاومت و ارتزاق با دلار سعودی ها و وابستگی به کشورهای رجعت گرای عربی قضاوت کند، مواضع الصرخی را بدون کم و کاست از زبان خود وی نقل می کنیم و هر خواننده ای خود می تواند با مراجعه به سایت ها و ویدئوهای خاص درباره این مزدور پست، از واقعیت گفته های وی مطلع شود:

پس از اینکه عراق از سوی دوستان "داعشی" وی اشغال شد و آن ها بغداد و کربلای معلا و نجف اشرف را تهدید کردند، الصرخی، کشورهای عضو ائتلاف را به اقرار به ذکاوت و شجاعت عناصر گروه داعش دعوت کرد.

وی گفت که نبرد با آنها، خسران آور است، زیرا عناصر گروه داعش، باهوش هستند و آموزش دیده اند و مرگ را مطالبه می کنند، درحالیکه کسانی با آن ها می جنگند، خواهان زندگی هستند.

وی در مصاحبه با روزنامه مصری الوطن گفت: داعش به واقعیتی گریز ناپذیر تبدیل شده است و یک پدیده زودگذر و سطحی نیست، در نتیجه، درست نیست که برای نابودی این گروه، به زمان تکیه کرد، نباید بیش از پیش جان و خون فرزندان خود را به خطر بیاندازیم و آن ها را وارد درگیری های مهلک کنیم.

وی بدون هیچ گونه ملاحظه کاری درباره تجاوز عربستان سعودی به مردم یمن ، عین این جمله را گفت : " از طرف همه کسانی که از امت مظلوم عربی و اسلامی با ما موافق و هم سو هستند، حمایت کامل خود را از ائتلاف اسلامی اعلام می داریم !"

همه علمای مسلمان اعم از شیعه و اهل تسنن، جنایت فجیع عربستان سعودی را در به شهادت رساندن علامه آیت الله شهید شیخ نمر باقر النمر (رحمه الله) با جدا کردن سر وی با شمشیر را محکوم کردند، عربستان سعودی فقط به این دلیل شیخ نمر باقر النمر را اعدام کرد که خواهان رعایت عدالت و انصاف در حق پیروان اهل بیت علیهم السلام در سایه حکومت سعودی وهابی شده بود.

تنها یک نفر از این قاعده مستثنا ماند و آن، الصرخی حقه باز و مزدور سعودی بود که نه تنها جنایت آل سعود را تایید کرد، بلکه علمای دینی و روحانیون در عراق و ایران را به علت محکوم کردن این جنایت به باد انتقاد گرفت.

وی گفت : النمر نه شهروندی عراقی است و نه ایرانی، و ثابت شده که هیچ موضعی به نفع عراق و مردم مظلوم این کشور اتخاذ نکرده است.

اما در ارتباط با حقه بازی و فریبکاری وی در سال 2013 گفت : امام مهدی عجل الله به شخص وی دستور داده است که نوری المالکی و مقتدا صدر را گردن بزند.

الصرخی خود را از آیت الله خوئی (ره) و دیگر مراجع دینی ، اعلم تر می داند، صرفا به این علت که " عرب" است ، اما با این حال، وی به علت جهالت و ضعف فکری و فسق و فجور خود در سخنانش از کتاب های آیت الله خوئی و دیگر مراجع بزرگ سرقت می کند.

گزارش های خبری حاکی از آن است که الصرخی حقه باز ، دارای ارتشی بزرگ در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر است، زیرا حملات گسترده ای را در شبکه های اجتماعی در عراق با حمایت امارات و عربستان و کشورهای حوزه خلیج فارس و با حمایت آشکار بعثی ها و صدامی ها به راه انداخته که در این شبکه ها ترند یا فراگیر می شود.

به نظر شما، آیا ائتلاف آمریکایی، اسرائیلی و سعودی، می تواند که چنین سلاح ارزانی را رها کند و از او در ایجاد شکاف بین شیعیان در عراق استفاده نکند، به ویژه اینکه این سلاح با جنایتکاران صدامی مجهز شده ، همانطور که قبلا داعش به وسیله آن مجهز شده بود.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۱۳  |  ساعت انتشار: ۲۳:۲۳  |  کد خبر: ۷۸۹۳۴۲۳  |  منبع: العالم فارسی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار بین‌الملل