تلاش اینتر برای افزایش بند آزادسازی قرارداد لائوتارو

در آستانه بازی بزرگ اینترمیلان و بارسلونا در لیگ قهرمانان، همه نگاه‌ها به مذاکرات اینتر با لائوتارو مارتینز برای تمدید قرارداد او است، ستاره‌ای که بارسلونا علاقه زیادی به جذبش دارد.

اینترمیلان روز سه شنبه این هفته در خانه خود در یک بازی بزرگ و حساس به مصاف بارسلونا می‌رود تا صعودش به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کند. در آستانه این بازی یکی از موضوعات مهم باشگاه اینتر مذاکرات باشگاه با لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی این تیم برای تمدید قرارداد او است.

 حالا دیگر همه می‌دانند که بارسلونا علاقه زیادی به جذب لائوتارو دارد و مدتی است او را به دقت زیر نظر داشته است. به خصوص به این خاطر که هم‌وطن بزرگ لائوتارو در بارسا، لیونل مسی هم علاقه زیادی به این ستاره آرژانتینی داشته و مایل است در بارسا هم مثل آلبی‌سلسته در کنار او بازی کند.

 کالچیو مرکاتو می‌گوید در هفته‌های اخیر مذاکرات و جلساتی بین باشگاه اینتر و لائوتارو درباره تمدید قرارداد او با این باشگاه ایتالیایی در جریان بوده.

 این روزنامه می‌گوید اینتر به خوبی از تلاش های بارسا درباره لائوتارو آگاه است ولی بر اساس اصول دیپلماسی همیشگی ماروتا ترجیح می‌دهد در این باره سکوت پیشه کند.

 قرارداد لائوتارو و اینتر در تابستان 2023 به پایان می‌رسد ولی این باشگاه از هم‌اکنون تلاش زیادی می‌کند تا قرارداد جدیدی با این ستاره آرژانتینی به امضا برساند. کالچیو مرکاتو می‌گوید هر دو طرف، هم اینتر و هم لائوتارو مایلند این مذاکرات هر چه سریع تر به نتیجه رسیده و  قرارداد جدید او اعلام عمومی شود.

 آنتونیو کونته سرمربی جدید اینتر علاقه زیادی به لائوتارو دارد و این هم عامل مهم دیگری است که اینتر خواهان حفظ او در این تیم به هر قیمتی باشد. لائوتارو هم از طرف دیگر قدردان باشگاه اینتر است که بعد از دوران پراسترسی که خروج مائورو ایکاردی از تیم بوجود آورده بود از او حمایت کرده و کمکش کرده بود.

 کالچیو مرکاتو می‌گوید این مذاکرات تا چند هفته آینده ادامه خواهد داشت و اینتر آماده است دستمزد فعلی لائوتارو یعنی 3 میلیون یورو در سال به علاوه پاداش را افزایش دهد. مساله اصلی در این مذاکرات بند آزادسازی جدیدی است که اینتر در نظر دارد. بند آزادسازی لائوتارو در حال حاضر 110 میلیون یورو است ولی ماروتا قصد دارد مبلغ این بند را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد و حتی گفته می‌شود او مبلغ 222 میلیون یورو را برای بند آزادسازی لائوتارو در نظر گرفته است.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۹/۱۸  |  ساعت انتشار: ۵:۳۲  |  کد خبر: ۸۰۴۱۹۷۱  |  منبع: خبر فوری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی