پژو اکسپرت اسپورت ادیشن: ظاهر جذاب‌تر، باطن بدون تغییر

پژو از نسخه‌ی جدید ون اکسپرت خود رونمایی کرد. این خودرو از تجهیزات بیشتر و ظاهری اسپورت تر در مقایسه با نسخه استاندارد خود برخوردار است.


ون جدید پژو که پسوند اسپورت ادیشن را یدک می‌کشد به‌روزرسانی‌های بصری زیادی دارد که هدف از آن تمایز هرچه بیشتر می‌باشد. از جمله ویژگی‌های ظاهری اکسپرت اسپورت ادیشن می‌توان به برچسب‌های اسپورت و رینگ‌های بزرگ‌تر اشاره کرد.

این خودروی جدید که یک پله بالاتر از تریم آسفالت قرار می‌گیرد دارای رینگ‌های 17 اینچی مشکی فونیکس و نشان‌های مشکی و آبی در بخش پایین و عقب بدنه می‌باشد.

داخل کابین نیز سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای نصب شده و سه رنگ خاکستری، سفید و مشکی در دسترس هستند. البته این خودرو در ابعاد مختلف قابل سفارش نخواهد بود و اسپورت ادیشن تنها با فاصله بین محوری استاندارد در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.


اما می‌توان استایل های مختلفی برای بدنه در نظر گرفت. مدل استاندارد از نوع “ون پانل” است که با فضای بار 5.3 مترمکعبی و حداکثر ظرفیت بار 1458 کیلوگرمی عرضه می‌شود. مشتریان همچنین می‌توانند مدل “ون کرو” را انتخاب کنند که پشت راننده صندلی نیمکتی نصب شده است. حتی با وجود صندلی اضافی هم فضای بار قابل‌احترام 3.2 مترمکعبی و ظرفیت بارگیری 1308 کیلوگرمی وجود دارد.


اولین نسخه‌های این ون سفارشی با مدل‌های پانل ون اسپورت ادیشن BlueHDi 120 1400 و کرو ون اسپورت ادیشن BlueHDi 150 1400 وارد بازار بریتانیا خواهند شد. هر دو مدل دارای پیشرانه‌های دیزلی هستند اما مدل کرو ون قوی‌تر بوده و خروجی 148 اسب بخاری دارد درحالی‌که قدرت مدل پانل ون تنها 121 اسب بخار می‌باشد.

هر دو خودرو قابل سفارش بوده و مدل پانل ون با قیمت 36392 پوندی ارزان‌تر از نسخه کرو ون با بهای 41216 پوندی است.

البته سال بعد مشتریان دو مدل بیشتر از خانواده اسپورت ادیشن را انتخاب خواهند کرد که یکی از نوع پانل ون اسپورت ادیشن BlueHDi 180 1200 و دیگری از نوع کرو ون اسپورت ادیشن BlueHDi 180 1200 می‌باشد. قیمت پایه هر دو خودرو به ترتیب برابر با 40592 و 44096 پوند بوده و به پیشرانه قوی‌تر 2 لیتری دیزلی مجهز هستند. این پیشرانه قدرت 174 اسبی داشته و با گیربکس 8 سرعته اتوماتیک همکاری می‌کند.

دیوید پیل مدیر پژو بریتانیا می‌گوید:

مشتریان ون ما به اندازه کاربرد این خودرو به استایل آن اهمیت می‌دهند و انتظار دارند تمامی تجهیزات رفاهی سایر محصولات پژو در آن دیده شود. اکسپرت اسپورت ادیشن جدید هم‌اکنون قابل سفارش بوده و انتظار می‌رود محبوبیت زیادی بین مشتریان پیدا کند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۶  |  ساعت انتشار: ۹:۲۱  |  کد خبر: ۸۱۱۶۱۸۹  |  منبع: پدال  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار خودرو