ورامینی ها بازهم بازی با شهروند را نیمه تمام گذاشتند !

شمال نیوز : اعضاء کادر فنی و سرپرست تیم ستارگان ورامین، شروع کننده جنگ روانی و آغاز کننده این درگیری بودند و بعد اعضاء دو تیم وارد درگیری شدند و....ورامینی ها بازهم بازی با شهروند را نیمه تمام گذاشتند !

شمال نیوز:  دیدار تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین به علت درگیری بازیکنان و کادر فنی دو تیم ناتمام رها شد.

به گزارش شمال نیوز، تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برای تعیین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی، از ساعت ۱۷ عصر چهارشنبه در سالن سید رسول حسینی ساری و بدون حضور تماشاگران آغاز شد.

 

بازی دو تیم در حالی بدون تماشاگر آغاز شد که ۱۰ ثانیه بعد از شروع، به درگیری کشیده شده و متوقف شد.

 

اعضاء کادر فنی و سرپرست تیم ستارگان ورامین، شروع کننده جنگ روانی و آغاز کننده این درگیری بودند و بعد اعضاء دو تیم وارد درگیری شدند و پس از یک ساعت بحث و جدل، داوران این دیدار را نیمه‌تمام اعلام کردند تا کمیته انضباطی درباره نتیجه این بازی اعلام نظر کند.


یادآور می‌شود بازی اول این دو تیم در مرحله حذفی این رقابت‌ها در ورامین با نتیجه ۳ بر ۱ به سود تیم میزبان به پایان رسید و این در حالی بود که ساروی‌ها معتقد بودند تماشاگران و مسؤولان تیم ورامین به آنها فحاشی و سنگ پرانی کردند.

 

در بازی دوم دو تیم که روز دوشنبه ۳۰ دی در ساری برگزار شد در حالی که تیم شهروند با نتیجه ۵ بر صفر از حریف خود جلو بود در اواسط نیمه دوم، تیم ستارگان به دلیل آنچه که شلوغی سالن و فحاشی تماشاگران اعلام کردند بازی را نیمه تمام رها کردند و ادامه ندادند.

 

بعد از این اتفاق در بازی دوم، کمیته انضباطی فوتسال، تماشاگران ساری را از دیدن بازی سوم محروم کرد و بازی امروز بدون حضور تماشاگران آغاز شد که در همان دقایق اولیه متوقف شد.
 ورامینی‌ها با توهین به جامعه فوتسال ایران برای‌ دومین بار ظرف ۴۸ ساعت گذشته باعث تعطیلی مسابقه در ساری شدند.

حال باید منتظر ماند تا بار دیگر، کمیته انضباطی درباره این بازی تصمیم بگیرد.farsتاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳  |  ساعت انتشار: ۹:۵۵  |  کد خبر: ۸۲۱۱۵۳۰  |  منبع: شمال نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی