قیمت گلکسی اس ۲۰ (Galaxy S۲۰) چقدر است ؛ پرچمدار جدید سامسونگ با چه قیمتی عرضه می‌شود؟

قیمت گلکسی اس 20 (Galaxy S20) چقدر است؟ گوشی پرچمدار جدید سامسونگ که قرار از اواسط بهمن‌ماه سال جاری عرضه شود. با ادامه این خبر همراه باشید.

یک گوشی سامسونگ سری اس 20 چقدر برایتان آب خواهد خورد؟ اخبار نشت کرده درباره گوشی جدید سامسونگ پایان ندارد و هر روز خبر تازه‌ای درباره این گوشی نشت میکند. این بار خبرها حول قیمت نهایی این گوشی است. پیشتر در تکراتو خواندیم که زمان رونمایی از گلکسی اس 20 مشخص شده است.

قیمت گلکسی اس 20 (Galaxy S20) چقدر است؟

همچنین گفتیم که این گوشی ممکن است با یک سنسور اصلی دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه شود، هرچند بعید به نظر می‌آید. اما به نظر می‌رسد وجود زوم ۱۰۰ برابری در دوربین گلکسی اس ۲۰ اولتر (S20 Ultra) قطعی باشد. همچنین مفصلا در مورد شائبه‌های مربوط به نام گلکسی اس ۲۰ (یا اس ۱۱) صحبت کرده‌ایم. حالا با تکراتو همراه باشید تا از قیمت گلکسی اس ۲۰ بگوییم.

«ماکس وینباخ» شخصی است که بسیاری از جزئیات گلکسی جدید سامسونگ را فاش کرده است. این بار او خبری درباره قیمت این گوشی را منتشر کرده‌ است. قیمت این گوشی از حدود ۱۰۰۰ دلار، برای نسخه گلکسی اس 20 فایوجی (5G Galaxy S20) شروع میشود. این مدل کوچکترین سایز این سری است و سایر نسخه‌ها با سایز‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی نیز خواهند داشت.

گلکسی اس ۲۰

سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا فایوجی (Galaxy S20 Ultra 5G) با قیمت ۱۴۰۰ دلار ارائه خواهد شد. البته این قیمت‌ها در بازار ایران به شدت تحت تأثیر تحریم‌ها و مالیات قرار میگیرند. همچنین گلکسی زد فلیپ نیز حدودا با یک قیمت ۱۴۰۰ دلاری عرضه می‌شود.

بنابراین آنچه باید در خصوص قیمت گوشی‌های سری گلکسی اس 20 انتظار داشت، حدودا در بازه زیر است:‌ (قیمت‌ها با دلار ۱۳ هزار تومان است)

  • قیمت گلکسی اس 20 (نسخه 5G) : ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار / حدودا ۱۶ میلیون تومان بدون احتساب تحریم و مالیات
  • قیمت گلکسی اس 20 پلاس (نسخه 5G) : ۱۳۸۰ تا ۱۴۵۰ دلار / حدودا ۱۸ میلیون تومان بدون احتساب تحریم و مالیات
  • قیمت گلکسی اس 20 اولترا (نسخه 5G) : ۱۷۰۰ دلار /  حدودا ۲۲ میلیون تومان بدون احتساب تحریم و مالیات

چند نکته وجود دارد که در خصوص قیمت این سری از پرچمداران سامسونگ باید لحاظ است. نخست آنکه این‌ها دستگاه‌های فایوجی (5G) هستند. این ویژگی به طور قابل توجه‌ای به قیمت دستگاه اضافه می‌کند. دستگاهی مشابه گلکسی اس ۲۰ با فناوری نسل چهارم را می‌تواند به قیمت حدود ۱۰۰۰ دلار به دست آورد.

سهم سامسونگ از بازار گوشی های 5G در سال 2019 به 54 درصد رسید

این گوشی از فناوری نسل پنجم ارتباطات (5G) بهره می‌برد. بنابراین اگر هنوز حاضر به استفاده از گوشی‌های نسل چهارم هستید می‌توانید گوشی‌هایی با قیمت‌‌های به مراتب بهتری برای خود پیدا کنید. این قیمتها تا زمان شروع پیش فروش اصلی مطمئناً تغییر خواهند کرد. سامسونگ همیشه تلفن‌های خود را با قیمتی بالا روانه بازار می‌کند ولی به تدریج در طی سال از آن قیمت‌ها می‌کاهد.

بیشتر بخوانید:‌

منبع: pocket-lint


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳  |  ساعت انتشار: ۱۰:۳۲  |  کد خبر: ۸۲۱۱۹۶۹  |  منبع: تکراتو  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار فناوری