وکیل‌پور: هر وقت حضور و نقش مردم را جدی گرفتیم قوی شدیم

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: هر وقت نقش مردم را جدی گرفتیم قوی شدیم و این قوی شدن همان حضور مردم در صحنه است.

مهدی وکیل‌پور عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر خطبه های نماز جمعه ۲۷ دی ماه مبنی بر لزوم قبول شدن در حوزه های مختلف کشور اظهار داشت: همانطور که در بیانات رهبر انقلاب در خطبه های نماز جمعه اشاره شد ایشان سه محور را به عنوان مولفه های اصلی قوی شدن ملت ایران ذکر کردند.

وی افزود: نکته اول نجات از وابستگی کشور به نفت بود که یکی از مهمترین محورهای اقتصادی بحث است و نکته دوم نیز جهش در حوزه های علم و فناوری و بحث سوم نیز حضور مردم در صحنه است که ایشان این سه عامل را به عنوان مولفه های اصلی در حوزه های قوی شدن ملت ایران را تبیین کردند.

وکیل پور با اشاره به زیربنای قوی شدن در حوزه های مختلف بیان داشت: این قوی شدن همان حضور مردم در صحنه است و زیر بنای بحث ما حضور مردم است و اگر می‌خواهیم قوی شویم باید در حوزه قوی شدن مردم کاری بکنیم.

عضو شورای اتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این ۴۰ سال به کرّات دیده ایم که مردم در هر جا به صحنه آمدند و حضور جدی داشتند باعث شده که جمهوری اسلامی در صحنه قوی حاضر شود،‌گفت: در بحث جنگ و پیشرفت هایی که در بخش های مختلف داشتیم و دستاوردهایی که حاصل شده همگی، لازمه همه اینها حضور مردم در صحنه است.

وی افزود: هر وقت به سمت مردم رفتیم و حضور و نقش آنها را جدی گرفتیم قوی شدیم.

وکیل پور با اشاره به مولفه‌های این قوی شدن خاطرنشان کرد: بحث مورد تاکید رهبر انقلاب این است که ما در همه زمینه ها قدرت پیدا کنیم و قوی شدن صرفاً در حوزه های دفاعی و نظامی مدنظر نیست و در زمینه اقتصاد فرهنگ علم و سیاست مورد تاکید است و قوی شدن ابعاد مختلفی را در بر می گیرد. نکته مهم این است که ما باید توجه جدی به مردم داشته باشیم و برای قوی‌تر شدن آنها همه تلاشمان را اتخاذ کنیم.

انتهای پیام/

 

انقلاب اسلامی رهبر انقلاب نماز جمعه علم اخبار مرتبط

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۶  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۰  |  کد خبر: ۸۲۲۳۶۸۲  |  منبع: خبرگزاری فارس  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار سیاسی