غیر رسمی؛ برونو فرناندز به منچستریونایتد پیوست

طرفداری- منچستریونایتد برای دومین بار طی 24 ساعت اخیر پیشنهاد خود برای برونو فرناندز را افزایش داد تا بالاخره اسپورتینگ لیسبون را راضی به فروش این بازیکن کند. 

اسکای گزارش می‌دهد: در حالی که خبر از مذاکره بارسلونا با اسپورتینگ لیسبون برای جذب فرناندز می‌رسید، یونایتد بلافاصله برای دومین بار در روز سه شنبه پیشنهاد خود را افزایش داد تا به هر طریق، فرناندز را به اولدترافورد بکشاند. پیشنهاد جدید منچستریونایتد 55 میلیون یورو به علاوه بندهای متعدد است. یکی از این بندها این است که اگر فرناندز در تعداد مشخصی از مسابقات برای یونایتد به میدان برود، 10 میلیون یوروی دیگر به اسپورتینگ می‌رسد. این بند به گونه‌ای است که می‌تواند به راحتی فعال شود. اما ساموئل لاکهرست از MEN هم می‌گوید بند پیش بینی شده این است که در صورت راهیابی منچستریونایتد به لیگ قهرمانان اروپا، 10 میلیون یورو به اسپورتینگ لیسبون برسد. جدای از این‌ها، یک بند دیگر هم وجود دارد که فعال‌سازی آن دشوارتر است. بر آن اساس برونو فرناندز باید توپ طلا کسب کند تا 15 میلیون یورو به باشگاه سابقش برسد. 

حالا یونایتد با پیشنهاد خود موافقت اسپورتینگ را جلب کرده است. با توجه به این که گفته می‌شود بارسلونا هم با اسپورتینگ به توافق رسیده است، حالا حق انتخاب با خود بازیکن است کهه البته قبلا با یونایتد به توافق شخصی رسیده است. مبلغ پیشنهادی بارسلونا مقداری بیشتر بوده ولی مسئله اینجاست که آن‌ها بخش زیادی از پول را به تابستان آینده موکول خواهند کرد. راب داوسون، خبرنگار نزدیک به باشگاه منچستریونایتد می‌گوید شیاطین سرخ از جذب برونو فرناندز مطمئن هستند. به گفته او اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، فرناندز به زودی برای شرکت در آزمایش‌های پزشکی یونایتد راهی انگلیس خواهد شد. BBC هم انتقال فرناندز به یونایتد را اطلاع داده است. به گفته آن‌ها این انتقال در صورت محقق شدن تمامی بندها، 80 میلیون یورو ارزش خواهد داشت. 


تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۸  |  ساعت انتشار: ۲۳:۲  |  کد خبر: ۸۲۳۷۷۷۲  |  منبع: طرفداری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی