جدیدترین نسخه فیلم Silent Hill در حال ساخت است

رسانه کلیک – پس از گذشت حدود چهارده سال از انتشار اولین فیلم Silent Hill ، کمپانی کونامی تصمیم گرفته تا نسخه جدید آن را ساخته و هنر سینمای وحشت را دوباره به رخ مخاطب بکشد.

پس از ترک استودیوی کونامی توسط هیدئو کوجیما و لغو ساخت بازی سایلنت هیل، سرنوشت مجموعه این بازی نامشخص باقی ماند. با این حال، شرکت کونامی نتوانسته از محبوبیت این بازی چشم پوشی کند، چرا که طبق گزارش های اخیر، این کمپانی درصدد ساخت فیلم جدید سایلنت هیل برآمده است.

کارگردان معروف، کریستوفر گنز در مصاحبه ای با نشریه فرانسوی Allocine اعلام کرده که در حال ساخت فیلم جدید سایلنت هیل است. گنز خبر داده که دو فیلم ترسناک با تهیه کنندگی ویکتور هادیدا در راه هستند. وی قصد دارد تا در ساخت فیلم جدید، از داستان بازی ویدیویی Project Zero استفاده کند. این فیلم در ژاپن اتفاق می افتد و احتمالا داستان آن از یک خانه روح زده آغاز می شود.

باید خاطر نشان کرد که در این لحظه نمی توان درباره ماجرای این فیلم و بازیگران آن صحبت کرد. اما تاکنون دو فیلم با نام Silent Hill ساخته شده اند که نسخه اول در سال 2006 به نمایش گذاشته شد. به بیان دیگر، فاصله بین نسخه اول و نسخه جدید حداقل برابر با چهارده سال است که بسته به تاریخ عرضه، طولانی تر نیز خواهد شد.

در عین حال، شایعات متعددی در خصوص بازی جدید Silent Hill نیز بر سر زبان ها افتاده است. گفته می شود که کونامی از توسعه دهندگان و سازندگان این بازی درخواست کرده تا ایده های خلاقانه و جدیدی را ارائه داده و جان دوباره ای به این بازی محبوب و البته ترسناک ببخشند. ظاهرا دو بازی متفاوت برای ساخت انتخاب شده اند. یکی از آن ها ماهیت اپیزودی و قسمت به قسمت داشته (مثل Until Dawn) و دیگری آغاز مجددی برای فرانچایز Silent Hill به شمار می آید. هنوز مشخص نیست که آیا کمپانی کونامی این دو نسخه متفاوت از بازی را به طور همزمان تولید می کند یا تنها ساخت یکی از آن ها را زیر سر دارد.

Source: ubergizmo

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴  |  ساعت انتشار: ۲۰:۳۲  |  کد خبر: ۸۲۶۲۷۵۲  |  منبع: کلیک  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار گوناگون