نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

انتظار می‌رود کمپانی اکتیویژن تا پایان ماه ژوئن جدیدترین عنوان از سری بازی‌های ندای وظیفه (Call of Duty) را معرفی کند، اما این طور که به نظر می رسد برخی از جزئیات بازی جدید از همین حالا فاش شده است! به عنوان مثال، در گزارشی که اخیراً یوروگیمر منتشر کرده، این خبرگزاری به نقل از از منابع خود مدعی شده که ندای وظیفه سال 2019 جنگاوری نوین یا Modern Warfare نام خواهد داشت. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

اما صبر کنید، اسم جنگاوری نوین برایتان آشنا نیست؟! بله، باید هم آشنا باشد چون پیش از این سه نسخه از بازی ندای وظیفه با همین عنوان روانه بازار شده‌اند! اما ظاهراً بازی جدید ربطی به نسخه‌های قبلی نداشته و یک عنوان کاملاً متفاوت خواهد بود. اکتیویژن برای پیچیده‌تر کردن هر چه بیشتر ماجرا، ساخت بازی را هم به استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) سپرده که تولید نسخه‌های هم نام قبلی را هم بر عهده داشته است. با اینکه استفاده از اسم جنگاوری نوین برای بازی جدید این سری بسیار عجیب و گیج کننده به نظر می‌رسد، اما منابع مختلف به صورت مستقل این موضوع را تأیید کرده‌اند و به نظر می‌رسد موضوع صحت داشته باشد.

تاکنون سه نسخه با عنوان جنگاوری نوین عرضه شده که ساخت همگی آن‌ها را استودیوی اینفینیتی وارد بر عهده داشته است.

در حال حاضر جزئیات بسیار کمی از ندای وظیفه 2019 در دست است اما به گفته یوروگیمر این بازی در روز 30 مه (پنجشنبه 9 خرداد) یعنی تا کمتر از یک هفته دیگر به صورت رسمی معرفی خواهد شد. با وجود نامگذاری عجیب این نسخه، چنین کاری بی‌سابقه نبوده و پیش از این کمپانی EA بعد از بتلفیلد 4 بازی بتلفیلد 1 را روانه بازار کرد و پس از آن هم به سراغ بتلفیلد 5 رفت!

اگر از طرفداران سری ندای وظیفه هستید، حتماً در طول یک هفته آتی با ما در دیجی رو همراه باشید تا از آخرین اخبار پیرامون این سری محبوب اطلاع پیدا کنید.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۲  |  ساعت انتشار: ۱۳:۵۷  |  کد خبر: ۸۴۸۴۵۶۳  |  منبع: دیجی رو  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار فناوری