سقوط هواپیما در مازندران ؛ سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در اطراف متل قو

سقوط هواپیما در مازندران به علت شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان رخ داده است. در ادامه با بررسی بیشتر این خبر با تکراتو همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سخنگوی نیروی انتظامی از سقوط یک فروند هواپیمای ناجا در منطقه سلمانشهر خبرداد و گفت: در این سانحه، متاسفانه دو تن از همکاران در هواناجا به لقاء الله پیوستند. در ادامه این خبر با تکراتو همراه باشید.

سردار احمد نوریان با اعلام این خبر، اظهارداشت: ساعت ۱۷ امروز، یک فروند هواپیمای “سسنا”در حین عملیات انتظامی به دلیل شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان، دچار سانحه شد که متاسفانه دو تن از همکاران در هواناجا به لقاء الله پیوستند.

بیشتر بخوانید:‌

وی با بیان اینکه این حادثه در منطقه”سلمانشهر” در استان مازندران اتفاق افتاد، گفت:بلافاصله درساعات اولیه حادثه، یک تیم کارشناسی برای بررسی علت دقیق سانحه، به محل اعزام شدندکه اخبار تکمیلی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

سقوط هواپیما در مازندران

سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در اطراف متل قو

در همین زمینه عصر ایران می‌نویسد: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به نیروی انتظامی در جنگلهای شمال کشور خبر داد.

سرهنگ احمد خسروی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام خبر سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به نیروی انتظامی در جنگلهای شمال کشور، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: متأسفانه دقایقی قبل یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به نیروی انتظامی در جنگلهای اطراف شهر متل‌قو سقوط کرده است.

بیشتر بخوانید:‌

علت حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی مشخص شد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تصریح کرد: این هواپیمای آموزشی دو سرنشین داشته که متاسفانه هر دو به شهادت رسیدند.

جزئیات سقوط هواپیما در مازندران سلمانشهر

احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی اظهار کرد: ساعت ۱۷ امروز، یک فروند هواپیمای “سسنا”در حین عملیات انتظامی به دلیل شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان، دچار سانحه شد که متاسفانه دو تن از همکاران عزیز و فداکارم در هواناجا به لقاء الله پیوستند.

سقوط هواپیما در مازندرانسقوط هواپیما در مازندران

وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه این حادثه در منطقه”سلمانشهر” در استان مازندران اتفاق افتاد، گفت: بلافاصله درساعات اولیه حادثه، یک تیم کارشناسی برای بررسی علت دقیق سانحه، به محل اعزام شدند که اخبار تکمیلی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: دلیر مردان ناجا همواره تا پای جان برای خدمت به هموطنان خود و حفظ امنیت شهر‌ها و مناطق مرزی کشور، جان برکف آماده فداکاری و ایثار هستند.

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا در خاتمه گفت: نیروی انتظامی تاکنون حدود ۱۴ هزار شهید تقدیم انقلاب و امنیت مردم کرده است؛ لازم می‌دانم به خانواده شهدا به ویژه این دو همکار عزیز تبریک و تسلیت عرض کرده و علو درجات آن‌ها را از خداوند خواستارم.

سقوط هواپیما در مازندرانسقوط هواپیما در مازندرانسقوط هواپیما در مازندران ؛ هلال احمر چه می‌گوید؟

در رابطه با  ایسنا اضافه می‌کند. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عباس‌آباد از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی تجسسی در منطقه چارِز کلارآباد این شهرستان خبر داد.

احمد نهاوندی در تشریح حادثه فوق گفت: یک فروند هواپیمای چهارنفره متعلق به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی که از مقصد تهران به پرواز درآمده بود، پس از نشستن در فرودگاه نوشهر و پیاده کردن دو سرنشین خود به سمت فرودگاه رامسر در حال پرواز بود که متاسفانه در منطقه چارز شهر کلارآباد شهرستان عباس آباد دچار حادثه شده و سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:‌

وی تصریح کرد: حدود ساعت ۴ بعدازظهر امروز، بومیان منطقه با مشاهده هواپیمای آتش گرفته و در حال سقوط، طی تماس با شماره ۱۱۲ امداد و نجات و نیز تماس با نیروی انتظامی مراتب را اطلاع رسانی کردند که بلافاصله نیروها به منطقه اعزام شدند.

سقوط هواپیما در مازندرانسقوط هواپیما در مازندران

رئیس جمعیت هلال احمر عباس‌آباد با بیان اینکه منطقه چارز جنگلی و کوهستانی بوده و به همین دلیل دسترسی مناسبی ندارد خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی پیاده و با وسایل و تجهیزات کوهپیمایی به محل حادثه اعزام شدند که متاسفانه پیکرهای سوخته ۲ تن از سرنشینان در حوالی لاشه تکه تکه شده هواپیما شناسایی شد.

نهاوندی در پاسخ به این پرسش که سقوط و انفجار هواپیما منجز به آتس سوزی جنگل شده یا خیر اظهار کرد: انفجار و آتش سوزی ناشی از آن، بسیار محدود بود و بلافاصله توسط نیروهای امداد مهار شد.

وی از اعزام اجساد به پزشکی قانونی و تحویل به مراجع ذی‌صلاح سخن گفت و تاکید کرد: عملیات در ساعت بیست و ۳۰ دقیقه به پایان رسید و متاسفانه اطلاعات درستی از فوت شدگان حادثه در دست نیست که یقینا موارد در گزارشات تکمیلی از مراجع مربوط به استحضار مخاطبان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۴  |  ساعت انتشار: ۱۱:۴۳  |  کد خبر: ۸۴۹۳۵۲۳  |  منبع: تکراتو  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار فناوری