شبکه بزرگراهی منطقه ۲ با اجرای عملیات عمرانی مرمت و بهسازی می شود

شهردار منطقه2 از اجرای عملیات بهسازی و مرمت آسفالت شبکه معابر شهری و بزرگراهی با استقرار اکیپ های مکانیزه آسفالت در منطقه خبر داد.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه 158 کیلومتر از مسیر بزرگراهی و محورهای مواصلاتی پرتردد شهر تهران (رمپ و لوپ ) در منطقه 2 واقع شده است، گفت: مدیریت منطقه با درنظر گرفتن ضرورت بهسازی زیرساخت های حمل ونقل درون شهری و بهبود شبکه معابر شهری، عملیات بهسازی و مرمت آسفالت بزرگراه های منطقه را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه عملیات بهسازی معابر بزرگراهی با استقرار 3 اکیپ مکانیزه انجام می شود افزود: در حال حاضر بیش از 31 هزار متر مربع از محور شمال به جنوب و بالعکس بزرگراه یادگار امام (ره) با توزیع 4هزارتن آسفالت انجام شد. 

کشت پور افزود: در تداوم عملیات بهسازی معابر بزرگراهی، مرمت آسفالت بزرگراه های شهید حکیم، شیخ فضل اله نوری، آیت اله هاشمی رفسنجانی و همچنین محور غرب به شرق بزرگراه شهید همت در دستور کار منطقه قرار دارد.

شهردار منطقه 2 در ادامه از بهسازی آسفالت مسیر خط تندرو بزرگراه شهید چمران خبر داد و گفت: این اقدام توسط اکیپ های اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و با هماهنگی شهرداری منطقه 2 در حال انجام است.

وی افزود: همزمان با عملیات بهسازی معابر بزرگراهی، عملیات مرمت آسفالت خیابان ستارخان به عنوان یکی از معابر شهری پر تردد منطقه در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر 11 هزار متر مربع مسیر غرب به شرق خیابان شادمان تا میدان توحید انجام شد.

کشت پور با بیان اینکه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران متولی آسفالت و مناسب سازی بزرگراه ها است گفت: با توجه به وسعت شبکه بزرگراهی منطقه و همچنین مشکلات  تخریب آسفالت ناشی از بارندگی ها، شهرداری منطقه 2 برای نخستین بار  عملیات اجرایی این طرح عمرانی را در دستور کار قرار داد.

انتهای پیام/

مرمت شهید بهسازی شهر تهران اخبار مرتبط

تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۲۳  |  ساعت انتشار: ۱۰:۱  |  کد خبر: ۸۵۸۵۱۰۱  |  منبع: خبرگزاری فارس  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی