تاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلخ

رشد نرخ‌هایی که اینروزها از دامان اهالی میرداماد بر بازارسرمایه تحمیل می‌شود نشانگر یک شوخی تلخ از حمایت مردم در صندوق‌ها دارد.

به گزارش بورس‌نیوز، حمایت از بورس به چه معناست! آیا رفتار‌هایی که این‌روز‌ها از سوی اهالی میرداماد شاهد هستیم نوعی حمایت بوده یا تخریب؟ 

اینکه مردم هجوم بیاورند به سوی صندوق‌ها و البته به‌صورت دستوری و مهندسی شده سرمایه مردم به سرازیری هدایت شود، به چه معناست؟ 

تاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلخ

در حالی که در بازار نقدی طلا طی دو روز بیش از ۵۰۰ هزار تومان در قیمت هر سکه افزایش را باید شاهد باشیم 

چرا بورس‌کالا و ناظر بازار از تضییع حقوق مردم در صندوق‌های با پشتوانه طلا جلوگیری نمی‌کند و سکوت را با چه هدفی اختیار کرده‌اند؟

قمار‌خانه به‌معنای آن بوده که در بازار شفاف، دستکاری آشکاری شود مانند همین صندوق‌های ETF که (بطور عمد؟) دیروز و امروز باعث فراری دادن سرمایه شود.

آیا حفظ منافع شخصی و هیات مدیره‌ای، وظیفه ذاتی ناظر بازار  بوده چراکه این سکوت مصادف شده با برچسب‌هایی از سوی بانک مرکزی مبنی بر سیگنال دهنده بودن معاملات سکه بورس به بازار نقدی؟

طبق اظهارنظر‌هایی که هر روز در اینستاگرام و ... مطرح می‌شود، قرار بوده که مردم به‌جای گیر افتادن در گود سکه و طلا، به سمت صندوق‌ها با پشتوانه طلا روند!

بورس‌نیوز مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات فنی صاحبان امر و دست‌اندرکاران اهالی بازارسرمایه و بانک مرکزی در این خصوص بوده و تمامی نظرات را برای شفاف‌شدن این موضوع با رعایت اصل بی‌طرفی برای نظرات موافق و مخالف، منتشر خواهد کرد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۲۹  |  ساعت انتشار: ۱۷:۷  |  کد خبر: ۸۶۱۸۵۷۳  |  منبع: بورس نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی