۴ بازیکن سویا قوانین قرنطینه در اسپانیا را شکستند/ ارتباط ۴۱ نفر از فوتی های کرونا با دیدار لیورپول - اتلتیکو مادرید در آنفیلد

4 بازیکن سویا قوانین قرنطینه در اسپانیا را شکستند/ ارتباط 41 نفر از فوتی های کرونا با دیدار لیورپول - اتلتیکو مادرید در آنفیلد خبرگزاری آریا- تجزیه و تحلیل داده های بهداشتی جدید نشان می دهد که دیدار تیم های لیورپول و اتلتیکو مادرید تبعات زیادی به دنبال داشته است.
به گزارش آریا، ظاهراً طبق اعلام بیمارستان های محلی 41 نفر از فوتی های مبتلا به ویروس کرونا، مربوط به تماشاگران بازی جنجالی لیورپول و اتلتیکو مادرید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.
به نقل از liverpoolecho، قرمز ها در تاریخ 9 مارس در آنفیلد میزبان اتلیتکو مادرید بودند و 3,000 هوادار از مادرید به این شهر سفر کرده بودند. در آن زمان اسپانیا و بخصوص مادرید به شدت درگیر شیوع ویروس کرونا شده بودند و مدام این سوال به وجود می آید که چرا اجازه برگزاری مسابقه با تماشاگر داده شد.
حالا تجزیه و تحلیل های جدید از داده های بهداشتی بیمارستان های محلی مرسی ساید نشان می دهد که این مسابقه می تواند حداقل به جان 41 فرد مبتلا در بیمارستان های محلی که فوت شده اند مربوط باشد. این افراد بین 25 الی 35 روز بعد از مسابقه فوت شده اند. این داده ها بخشی از تحقیقاتی بزرگ و گسترده در Sunday Times را تشکیل می دهند که برخی از تصمیمات دولت را با انتشار اطلاعات بیشتر توضیح می دهد. در زمان برگزاری مسابقه در آنفیلد، حدود 640,000 مبتلا به ویروس کرونا در اسپانیا گزارش شده بود که در مقایسه با 100,000 نفر مبتلای انگلیسی بسیار بیشتر است.

- به نظر می رسد زلاتان ابراهیموویچ دچار مصدومیت شدیدی شده است. امروز مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی تیم میلان در تمرینات منتشر شد. او از ناحیه عضله سابق پا احساس ناراحتی می کرد اما این ترس وجود دارد که مصدومیت او پارگی تاندون آشیل باشد. به گزارش Sky، در صورت وقوع چنین مصدومیتی، احتمال دوری 6 هفته الی چند ماهه از میادین وجود دارد. به این ترتیب نگرانی هایی مبنی بر احتمال به پایان رسیدن دوران حرفه ای زلاتان وجود دارد.

- باشگاه اتلتیکو مادرید رسماً مصدومیت ژائو فلیکس را تأیید کرد. طبق اعلام وب سایت رسمی باشگاه اتلتیکو مادرید، ژائو فلیکس، مهاجم جوان پرتغالی این تیم از ناحیه رباط صلیبی زانوی پای چپ دچار مصدومیت درجه پایینی شده و حالا در کلینیک تخصصی ناوارا منتظر آزمایش های بیشتر و اعلام نتیجه نهایی است. در صورتی که این مصدومیت جزئی و درجه 1 باشد، احتمال دوری ژائو فلیکس از میادین 2 الی سه هفته خواهد بود، اما اگر مصدومیت او جدی باشد، ممکن است منجر به دوری چند ماهه از میادین شود. در اولین فصل حضور ژائو فلیکس 20 ساله در اتلتیکو مادرید، این بازیکن با مصدومیت های متفاوتی روبرو شد که در نهایت تنها 28 بازی برای این تیم انجام داد.

- بازیکنان سویا آخرین نفراتی هستند که قوانین قرنطینه در اسپانیا را نقض کردند. در حالی که در اسپانیا همچنان قوانینی وجود دارد که مانع تجمع افراد می شود، 4 بازیکن سویا جنجال ساز شدند و این قوانین را نقض کردند. به گزارش مارکا، همسر اور بانگا، هافبک باشگاه سویا، عکسی منتشر کرد که در آن 4 بازیکن سویا دیده شدند. اور بانگا، لوکاس اوکامپیوس، فرانکو وازکز و لوک دی یونگ در این عکس مشاهده شدند که همراه با چند نفر دیگر جمع شده بودند. همسر بانگا سریعا این عکس را پاک کرد ولی این باعث نشد که از این بازیکنان انتقاد نشود و این عکس جنجال های زیادی به وجود آورد. در حالی این عکس حاشیه ساز شد که پیشبینی می شود اولین بازی لالیگا با دیدار سویا و رئال بتیس در تاریخ 22 خرداد شروع شود و همین مسئله باعث انتقاد بیشتر از این 4 بازیکن شده است زیرا این 4 بازیکن خود را در خطر ویروس کرونا قرار دادند و با توجه به شروع تمرینات تیم های لالیگا، این می تواند باعث به خطر افتادن بقیه بازیکنان سویا نیز شود. هنوز اقدام رسمی به این نقض قانون بازیکنان سویا صورت نگرفته اما پیشبینی می شود که باشگاه سویا و همچنین این 4 بازیکن، با جریمه روبرو شوند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۶  |  ساعت انتشار: ۲:۴۸  |  کد خبر: ۸۶۵۲۶۴۳  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی