لزوم بهره‌گیری از ظرفیت کارشناسان جوان مجلس در فراهم کردن توسعه پایدارکشور و اشتغال زایی

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری به آن تاکید کردند رفع مشکل اقتصادی اولویت مجلس است چراکه امروز مهمترین مشکل مردم معیشت آنان است و باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا حق مردم را ادا کنیم.

نماینده مردم در مجلس دهم مجلس با اشاره به شاخص های که مقام معظم رهبری در موضوع شاخص های نمایندگی به آن اشاره کردند،افزود: نمایندگان مجلس باشناخت درست از اولویت های کشور و با حضور فعال و منظم و با پاک‌دستی وظیفه‌ قانونگذاری و نظارت را انجام دهند.

بیشتر بخوانید:

مرادی تاکید کرد: همانطور که منتخبان مجلس یازدهم ترکیبی از نیروهای باتجربه،متخصص و جوان هستند،بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و کارشناسان جوان مجلس در فراهم کردن مقدمات توسعه پایدار کشور و ارائه راهکارهای موثر در بخش تولید و اشتغال زایی می‌تواند مجلس یازدهم را به مجلسی امیدوار تبدیل کند.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس دهم با اشاره به عدم دسته‌بندی‌های قومی و منطقه‌ای و قبیله‌ای، مطرح کرد: تأکید رهبری معظم انقلاب بر رعایت تقوا ،انصاف و اجتناب از حب و بغض‌های شخصی و جناحی است تا همدلی و وفاق در سطح ملی توسعه یابد.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که می‌تواند با نظارت قوی و ابزارهای قانونی که در اختیار دارد،می تواند بر کابوس قاچاق فائق آید، تصریح کرد: مجلس یازدهم ضمن اولویت دانستن بخش اقتصادی و معیشتی مردم باید به فکر برنامه‌ریزی در سایر سطوح از جمله اشتغال مولد جوانان، تقویت اقتصاد بدون اتکا به نفت و توسعه مباحث کشاورزی و استفاده بهینه از فرصت صنایع دریایی  باشد و با دسته بندی اولویت‌های مهم کشور آنان را در دستورکار خود قرار دهد./

پایان پیام


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۸  |  ساعت انتشار: ۱۷:۲۲  |  کد خبر: ۸۶۶۷۹۰۰  |  منبع: خبرگزاری خانه ملت  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی