مدیر کل زندان‌های تهران: در سال جهش تولید شاهد تحولات اساسی خواهیم بود

مدیر کل زندان‌های استان تهران در بازدید از ندامتگاه ورامین گفت: ارتقای فعالیت های تربیتی، فرهنگی، رفاهی، بهداشت و درمان و اشتغال مددجویان اولویت اصلی اداره کل زندان های استان تهران است.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران،  سید حشمت الله حیات الغیب  که به منظور بررسی وضعیت مددجویان و بازدید از پروژه‌های عمرانی در ندامتگاه ورامین حضور یافته بود، گفت: رسالت مجموعه سازمان زندان‌ها تربیت افراد بزهکار و مهیا نمودن بستری جهت بازگشت سازنده آنان به اجتماع است.

وی  ادامه داد: ارتقای فعالیت‌های تربیتی، فرهنگی، رفاهی، بهداشت و درمان و اشتغال مددجویان اولویت اصلی اداره کل زندان های استان تهران است و اجرای این امر تنها با صرف هزینه، وقت و استفاده از ابزار و دانش متخصصان، اقدامات تربیتی محقق خواهد شد.

حیات الغیب با تأکید بر ضرورت تلاش جهادگونه در زندان ها و رسیدن به اهداف متعالی سازمانی تصریح کرد: طی سال ۹۸ تحولات اساسی و بنیادین در سطوح اقدامات رفاهی، عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان و اشتغال ایجاد گردیدکه نتیجه آن موجب دگرگونی مراکز تامینی و تربیتی استان  تهران در این بازه زمانی کوتاه شد.

مدیر کل زندان‌های استان تهران همچنین  ضمن اشاره به تأثیر باورهای دینی و عقیدتی در رشد فکری و اخلاقی زندانیان اظهار داشت: ایجاد محیط شاداب و زیباسازی اماکن موجب ارتقای انگیزه تربیتی و خودسازی در زندانیان می شود که بر اساس آن مسیر بازگشت سالم به جامعه روشن تر می‌ گردد.

حیات الغیب در ادامه از تلاش‌های شبانه روزی مدیر ندامتگاه ورامین و مجموعه پرسنل آن مرکز تشکر کرد و افزود: روند رو به رشد ندامتگاه ورامین سرعت بیشتری به خود گرفته و در سال جهش تولید شاهد جهش و تحولات اساسی در تمام مراکز و زندان های استان تهران خواهیم بود.

در ادامه بازدید مدیر کل به همراه رستمی معاون اداری مالی زندان‌های استان تهران از پروژه‌های در حال تکمیل مجتمع سالن‌های ملاقات و انتظار مراجعین، هواخوری و آمفی تئاتر واحد فرهنگی بازدید نموده، ضمن دیدار با مددجویان اندرزگاه‌های مختلف و سربازان وظیفه با آنان گفتگو  و دستوراتی در خصوص رفع مشکلاتشان صادر کرد.

در این بازدید جمعی از مسئولین اداره کل زندانهای استان تهران نیز حضور داشتند.

انتهای پیام 


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۱۲  |  ساعت انتشار: ۱۱:۴۷  |  کد خبر: ۸۶۸۶۲۹۲  |  منبع: خبرگزاری ایسنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار سیاسی