منچستریونایتد برای تمدید قرارداد برندن ویلیامز پیشقدم می شود / ادعای اتلتیک

طرفداری - منچستریونایتد می خواهد با امضای قراردادی بلند مدت با برندن ویلیامز، به این بازیکن نشان بدهد که آینده او در تیم اول باشگاه رقم می خورد.

به گزارش اتلتیک، ویلیامز در حال حاضر هفته ای 4 هزار پوند دستمزد می گیرد ولی قرارداد جدید او با افزایش دستمزد زیادی همراه خواهد بود که لایق نقش او در تیم اوله گونار سولسشر باشد. آخرین قرارداد ویلیامز در اکتبر گذشته و پس از انجام دو بازی در تیم اصلی امضا شد ولی پیشرفت ویلیامز در همین مدت به حدی بوده است که سران منچستریونایتد را به تمدید مجدد قرارداد او وادار کند.

تیم های ملی انگلیس در انتظار برندن ویلیامز 

ویلیامز که به راحتی می تواند در پست مدافع کناری یا وینگ بک چپ بازی کند، به خاطر راست پا بودن مشکلی با بازی کردن در سمت راست زمین هم ندارد. انتظار می رود ویلیامز در ادامه فصل یکی از مهره های کلیدی منچستریونایتد باشد چرا که سولسشر به دفعات از این بازیکن تمجید کرده است. درخشش او در عرصه ملی هم برایش فوایدی خواهد داشت. ویلیامز در فصل جاری برای اولین بار در تیم ملی زیر 20 سال انگلیس بازی کرد و حالا ایدی بوثروید آماده دعوت کردن او به تیم ملی زیر 21 سال می شود. گرت ساوتگیت هم ویلیامز را بازیکنی متعلق به آینده سه شیرها می داند. 

لوک شاو به عنوان مدافع چپ اصلی منچستریونایتد هفته ای 190 هزار پوند دستمزد می گیرد. ویلیامز هنگام امضای قرارداد در اکتبر گذشته به دنبال ثابت کردن خود در تیم اصلی بود ولی حالا که این اتفاق افتاده است، منچستریونایتد دستمزد بهتری به او ارائه خواهد کرد؛ البته به حدی که زیاده روی محسوب نشود. شاید حالا ویلیامز در نگاه باشگاه از وضعیتی شبیه به دیوگو دالوت برخوردار باشد که در همین سن و سال، هفته ای 50 هزار پوند دستمزد می گیرد. 

همچنین ببینید:

تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۱۵  |  ساعت انتشار: ۱۲:۳۶  |  کد خبر: ۸۷۰۰۶۶۴  |  منبع: طرفداری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی