جهادگر بسیجی به چه جُرمی ترور شد + تصویر

جمال کریمی بسیجی سپاه سروآباد کردستان از چند ماه پیش به صورت شبانه روزی مشغول اقدامات جهادی مقابله با ویروس کرونا در منطقه بود و در طرح کمک های مومنانه هم همواره سعی کرد تا سهم بیشتری به مردم آسیب دیده از کرونا در منطقه تحت فرماندهی خود در اورامان برسد.

به گزارش نوای آبیدر،شب گذشته 25 تیر ماه 99، در اطراف روستای بلبر منطقه ی اورامان از توابع سروآباد کردستان جمال کریمی از نیروهای بسیجی حوزه مقاومت «شهدای اورامان» به همراه یک نفر دیگر از کارکنان بخشداری و یک نفر هم از اهالی منطقه ی اورامان که در حال مردمیاری و کمک رسانی به اهالی مردم منطقه در روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا بوده اند از سوی عوامل گروهک های تروریستی وابسته به استکبار جهانی هدف ترور قرار گرفتند و در اثر آن نیروی بسیجی سپاه سروآباد به همراه یکی از ساکنان منطقه به شهادت رسیده و نفر سوم هم زخمی شد.

 

جمال کریمی بسیجی سپاه سروآباد از چند ماه پیش به صورت شبانه روزی مشغول اقدامات جهادی مقابله با ویروس کرونا در منطقه بود و در طرح کمک های مومنانه هم همواره سعی کرد تا سهم بیشتری به مردم آسیب دیده از کرونا در منطقه تحت فرماندهی خود در اورامان برسد.

 

 

برخی سلبریتی ها که در هر موضوعی بدون علم و شناخت کافی از موضوع ورود و اقدام به واکنش می کنند و بعضا واکنشهای آنان مخالف منافع مردم و در تضاد با امنیت ملی نیز است در خصوص ترور این جهادگر بسیجی سکوت کرده اند و دیگر از آن حجم فعالیتی که در خصوص اعدام سه سارق و اغتشاشگر حوادث آبانماه 98 با هشتگ «اعدام نکنید» به کار بستند، خبری نیست.

 

بی تردید هنرمندان هر کشور به عنوان افرادی باهوش و با ذکاوت، می توانند در مواقع بحران و در شرایطی که جامعه به هر دلیلی دچار مساله ای ملی می شود، با هنرمندی خود، چراغ راه مردم و جامعه باشند و آن ها را به بهترین راه و مسیر هدایت کنند که بارها نیز این اتفاق افتاده و ما شاهد هنرنمایی این افراد بوده ایم؛ از دوران دفاع مقدس گرفته تا مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که در این سال ها گریبان گیر مردم شده و هنرمندان ثابت کرده اند که می توانند با هنر و محبوبیت خود، گذران این مسیر را هموار کنند. اما در مسئله کنونی ترور این جهادگر بسیجی هیچ واکنشی نداشته اند و گویا اینکه اگر این شهید در خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده است گناهکار است و حق دارد که ترور شود!

 

 

معاندین از همان سالهای اول انقلاب با توسل به ترور و تهدید و ایجاد ناامنی و خرابکاری در مناطق مختلف کردستان همواره در صدد ایجاد فاصله بین مردم کردستان و حاکمیت بوده اند تا بتواند اهداف و نیات خود را در منطقه پیاده کنند.

 

سپاه نیز بی وقفه در این سالها مشغول سازندگی، مردمیاری و محرومیت زدایی در منطقه کردستان بوده است تا بتواند بخشی از محرومیت و عقب ماندگی به جامانده از دوران طاغوت را جبران و روز به روز فاصله توسعه یافتگی استان کردستان با دیگر مناطق برخوردار کشور را کمتر کند.

 

 

ضد انقلاب هم با علم به این موضوع و اشرافیت کامل برا اقدامات محرومیت زدایی سپاه هر بار در اقداماتی کور و تروریستی اقدام به حذف فیزیکی جوانان کردستان و خادمان واقعی مردم این مرز و بوم کرده است. اما هیچگاه نتوانسته است با این نوع کارها مقبولیت مردمی پیدا کند و روز به روز منفورتر از گذشته می شود.

 

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۲۶  |  ساعت انتشار: ۲۲:۲۱  |  کد خبر: ۸۹۰۸۲۷۷  |  منبع: نوای آبیدر  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی