بهترین خادمین مردم بدست تروریست‌ها به شهادت رسیدند

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بهترین، پاک‌ترین و خدمتگزاران مردم منطقه بدست تروریست‌ها به شهادت رسیدند.

به گزارش نوای آبیدر،  سردار سید صادق حسینی روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهدای اخیر منطقه هورامان شهرستان سروآباد اظهار داشت: خداوند متعال بهترین قاضی و منتقم خون پاک شهداست که در جای حق و عدالت نشسته و اجازه نمی دهد خون پاک و مطهرشان پایمال شود.

 

 

 

وی با اشاره به اقدام تروریستی اخیر در منطقه هورامان افزود: گروهک‌های معاند بهترین خادمین جامعه و کسانی را که به مردم صادقانه خدمت می کردند را هدف قرار داده و به شهادت رساندند.

 

 

 

سردار حسینی اضافه کرد: این شهیدان گرانقدر در عین حال که نان آور خانواده خود بودند در خدمت محرومان و نیازمندان بوده و حین خدمت رسانی مورد هدف دشمنان قرار گرفتند.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان یادآور شد: امروز ما از خانواده این ۲ شهید درس شجاعت، ایثار، استقامت، پایمردی و صبر یاد گرفتیم و باید اعلام کنیم خون پاک این شهدا پایمال نخواهد شد و راه و هدف آنها ادامه دارد.

 

 

 

وی تاکید کرد: در روز تشییع پیکر مطهر این شهیدان شاهد بودیم مردم منطقه چطور برای بدرقه آمدند تا ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدا، نشان دهند همچنان در مسیر انقلاب و خط امام و رهبری هستند.

 

 

 

سردار حسینی گفت: این مردم ثابت کردند در تمام صحنه ها حضور دارند چون این انقلاب، انقلاب پابرهنگان فقراست و امروز شاهدیم چگونه از نظام و انقلاب دفاع می‌کنند لذا به خانواده این عزیزان تبریک می‌گوییم که اینگونه فرزندان خود را تربیت کرده اند.

 

 

 

شهادت بالاترین مرگ هاست

 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز با تبریک و تسلیت شهادت این شهیدان گفت: باید به خانواده های این عزیزان تبریک بگوییم چون بهترین نوع مرگ شهادت است که خداوند متعال نصیب هر کسی نمی‌کند.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین جعفرنژاد افزود: برای شهادت این افراد نباید ناراحت و نگران بود چون اینان بندگان واقعی و از صالحان بودند هستند و نزد خداوند متعال اجر و قرب ویژه ای داشتند و بهترین نوع مرگ نصیب آنها شد.

 

 

 

 

 

 

 

وی یادآور شد: شهادت نوعی روزی است که در این دنیا نصیب هر کسی نمی شود و تنها برای کسانی است که در راه خدمت به خلق و خالق از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و سعادت دنیوی و اخروی را در خدمت به خلق می دانند.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان اضافه کرد: دشمنان نظام در اقدام اخیر کسانی را شهید کردند که در حین کمک به مردم و توزیع کمک های مومنانه بودند و از این کار بسیار نگران و عصبانی بودند.

 

 

 

در این مراسم از خانواده های شهیدان جمال کریمی و محمد کرمی که هفته گذشته توسط گروهک های ضد انقلاب به شهادت رسیده بودند تجلیل و قدردانی شد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۳  |  ساعت انتشار: ۰:۱  |  کد خبر: ۸۹۴۲۹۲۳  |  منبع: نوای آبیدر  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی