افشین قطبی باعث اخراج اشتیلیکه خواهد شد؟

افشین قطبی، سرمربی باشگاه شیجیاژوانگ اور برایت با شکست تیانجین تدا می تواند احتمال اخراج اولی اشتیلیکه را افزایش دهد.

به گزارش طرفداری، شانزده تیم حاضر در بازی های سوپر لیگ چین، طی چهار روز اخیر به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با برگزاری هشت بازی هفته چهارم این رقابت ها را به پایان رساندند. هفته ای در آن تعدادی از مربیان بزرگ سوپر چین نتایج بسیار ضعیفی به دست آوردند.

افشین قطبی؛ اولین برد در سوپر لیگ

سرمربی ایرانی تیم شیجیاژوانگ اور برایت، در چهارم دیداری خود در سوپرلیگ چین، بالاخره توانست به پیروزی برسد. قطبی که این تیم را از دسته اول فوتبال چین راهی سوپر لیگ کرد پس از دو تساوی و یک شکست، برابر تیم تیانجین تدا موفق به کسب یک پیروزی پرگل شد. آنها این بازی را با سه گل به سود خود به پایان رساندند تا اکنون با 5 امتیاز در رده چهارم گروه دوم سوپر لیگ چین قرار بگیرند.آنها در این بازی موفق به شکست سرمربی آلمانی و سابق تیم ملی کره جنوبی یعنی اولی اشتیلیکه شدند.

رقابت شانه به شانه در صدر

چهار تیم حاضر در رده های اول و دوم هر گروه رقابتی بسیار نزدیک با یکدیگر دارند. در صدر گروه اول تیم جیانگسو با 10 امتیاز حضور دارد. این تیم به مربیگری کوزمین اولاریو، سرمربی سابق تیم ملی عربستان و تیم های الهلال، العین و السد بازی های خود را نتایج بسیار خوبی آغاز کرده است. در رده دوم همین گروه تیم گوانگژو قرار دارد که با مربیگری کاناوارو موفق شده با سه پیروزی و یک شکست در رده دوم گروه خود بایستد.

در گروه دوم اما تیم بیجینگ با کسب 10 امتیاز از این چهار دیدار موفق شده در صدر گروه دوم بایستد. برونو جنسیو، سرمربی سابق تیم لیون فرانسه هدایت این تیم را برعهده دارد. تیم دوم این گروه نیز شانگهای است که با مربیگری ویتور پریرا، سرمربی سابق تیم های پورتو، فنرباغچه و ... موفق به کسب 9 امتیاز شده است.

نام های بزرگ در آستانه اخرااااج!

رافائل بنیتس، جیووانی فن برونکهوست و اولی اشتیلیکه نام هایی هستند که احتمال می رود به زودی از روی نیمکت تیمهای خود بلند شوند. دالیان با رافائل بنیتس پس از 4 دیدار توانسته تنها 2 امتیاز به دست بیاورد.

آخرین تیم گروه اول نیز تیم گوانگژو آر اند اف با مربی هلندی خود تنها توانسته یک امتیاز به دست بیاورد. فن برونکهوست و بازیکنانش در چهار بازی تنها 1 گل زده و 11 گل خورده دارند. در گروه دوم نیز تیانجین تدا به همراه تیانجین تدا تنها موفق به کسب 1 امتیاز شده است.

روبرتو دونادونی اولین نام اخراج شده

سرمربی ایتالیایی شنزن بعد از چهار هفته و کسب تنها سه امتیاز اولین نام بزرگ اخراج شده از سوپر لیگ چین است. تیم شنزن در گروه اول، در رتبه ششم جدول هشت تیمی قرار گرفت.

همچنین بخوانید:

افشین قطبی بالاخره طعم شکست را چشید / نتایج اسفناک رافائل بنیتس و فن برونکهورست

قطبی و تیمش دومین بازی را هم مساوی کردند


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۲۲  |  ساعت انتشار: ۲۰:۵  |  کد خبر: ۹۰۴۴۰۱۳  |  منبع: طرفداری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی