مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج معرفی شد

حجت الاسلام فتح الله موسوی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج معرفی شد.

به گزارش نوای آبیدر،مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج صبح امروز با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان و جمعی از مسئولان سپاه استان و شهرستان در محل ناحیه سنندج برگزار شد.

حجت الاسلام علی مطهرنژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) ذلت را نپذیرفت و تمامی مسیرش حق طلبی و نفی مستکبرین بود.

وی افزود: امام حسین(ع) جایگاه یزید را به رسمیت نشناختند و ذلت را قبول نکردند و همین حق خواهی و خداپرستی ایشان موجب شد که قیامشان در تاریخ ماندگار شود.

حجت الاسلام مطهرنژاد اظهار کرد: اگر توفیق درک حرکت امام حسین(ع) شامل حال ما شده است باید به ندای امام زمان خویش پاسخ دهیم و همواره به منویات امام زمان خویش گوش فرا دهیم.

وی در ادامه سخنان خود از خدمات چهار ساله حجت الاسلام سبحانی در مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تقدیر کرد و گفت: نمایندگی ولی فقیه،فرماندهی و حفاظت همگی از سوی مقام معظم فرماندهی کل قوا منصوب می شوند و همکاری این سه حوزه با همدیگر نتایج خوبی داشته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: گردش نیروی انسانی یک مسئله عرفی و منطقی است و امروز از زحمات و تلاش های حجت الاسلام سبحانی در ناحیه سنندج تقدیر می کنیم و برای حجت الاسلام موسوی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

حجت الاسلام مطهرنژاد افزود: هر کسی هر مسئولیتی را قبول می کند باید در دنیا و آخرت پاسخگوی مسئولیتش باشد و در مقابل خداوند متعال و مردم باید پاسخگو باشد.

سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم به همه مسلمانان، از حوزه نمایندگی ولی فقیه و حفاظت به عنوان دو بال بزرگ فرماندهی برای ارائه خدمات حداکثری به مردم یاد کرد و گفت: حجت الاسلام سبحانی طی چهار سال فعالیت خویش در ناحیه سنندج منشا خدمات بسیاری بودند و برای ایشان آروزی عزت و سربلندی در مسئولیت های جدید داریم.

وی افزود: حضور حجت الاسلام موسوی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سنندج را نیز خیر مقدم عرض نموده و آمادگی خویش را برای همکاری همه جانبه با ایشان اعلام می داریم.

در ادامه این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از خدمات حجت الاسلام سبحانی تقدیر به عمل آمد و حکم مسئولیت حجت الاسلام فتح الله موسی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج به وی ابلاغ گردید.

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۴  |  ساعت انتشار: ۱۰:۳۲  |  کد خبر: ۹۱۰۳۷۶۷  |  منبع: نوای آبیدر  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی