مسلمانان کردستانی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت رسول الله(ص) را محکوم کردند

جمعی روحانیون, بازاریان, کارمندان و جوانان کردستانی در تجمعی اعتراضی در سنندج اهانت به ساحت مقدس رسول الله(ص) توسط نشریه فرانسوی را محکوم کردند.

به گزارش نوای آبیدر، پیش از ظهر امروز صحن قدیم مسجد جامع سنندج میزبان تجمع حق طلبانه مسلمانان کردستانی علیه هتاکی نشریه فرانسوی بود.

مسلمانان کردستانی در این تجمع خواستار محاکمه هتاکان شدند و با با سردادن شعارهای لبیک یا رسول الله, الله اکبر خامنه ای رهبر, مرگ بر آمریکا و انگلیس و اسراییل, ما ملت ایرانیم مدافع قرآنیم اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) را محکوم کردند.

حجت الاسلام سادات رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: دشمن در برابر اسلام کم آورده و دست به اهانت به مقدسات مسلمانان زده است.

وی افزود: امروز برای محکوم کردن اهانت نشریه هتاک فرانسوی به ساحت رسول الله(ص) در تمام کشور تحصن هایی انجام می شود و مردم مسلمان کردستان نیز در این راستا در این مکان مقدس جمع شده اند.

ماموستا لقمان نظیری از روحانیون برجسته اهل سنت کشور نیز در این مراسم اهانت نشریه فرانسوی علیه رسول الله(ص) را محکوم کرد و گفت: مسلمانان تا قیامت جزو پرندگان ابابیل بوده و به مقابله با هتاکان و دشمنان خواهند پرداخت.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود که با زبان انگلیسی بیان کرد اظهار کرد که ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) پرچمدار مبارزه با استکبار و صهیونیسم جهانی بوده اند و هم اکنون نیز در این برهه زمانی به برکت انقلاب اسلامی ایران به عنوان پرچمدار دفاع از ارزش های اسلامی در جهان مطرح هستند.

هر فرد مسلمان در برابر استکبار به پا می خیزد با تاسی از انقلاب اسلامی ایران بوده و روز به روز بر دامنه تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران در جهان افزوده می شود.

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۲۰  |  ساعت انتشار: ۱۷:۵۳  |  کد خبر: ۹۱۷۳۱۹۸  |  منبع: نوای آبیدر  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی