تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شاغل شهرداری منطقه ۶

تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شاغل شهرداری منطقه 6 خبرگزاری آریا - همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور رضا جلالی، مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران و تورج فرهادی، شهردار منطقه آیین قدردانی از رزمندگان و ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه6 برگزار شد.
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه6، در ابتدای این مراسم شهردار منطقه بر هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن هر ساله هفته دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: اگر در جامعه منافع شخصی بر منافع عمومی ارجح باشد، متاسفانه مفهوم ملت از بین می‌رود. ملت یعنی همه باهم برای هم باید برای کشور و حفظ داشته‌هایمان از یکدیگر پشتیبانی کنیم.
فرهادی با بیان اینکه دوره هشت سال دفاع مقدس دوره مهمی برای کشور بود و باید به این دوره افتخار کنیم، افزود: باید ازخودگذشتگی رزمندگان و شهیدان را در فرهنگ مردم جامعه جاری کنیم. اگر ازخودگذشتگی داشته باشیم مردم در شرایط باکیفیت‌تر و بهتر زندگی خواهند کرد.
شهردار منطقه 6 در ادامه سخنان خود به حفظ احترام مردم تاکید کرد و خواستار نهادینه شدن فرهنگ ایثار در جامعه شد.
در ادامه این مراسم، مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران هم با اشاره به پروژه اجتماعی فرهنگی «تهران شهیدباران می‌شود» اشاره کرد و گفت: این پروژه از هفته دفاع مقدس سال 97 در حالی شروع شد که ما معلم‌محوری که سیاست شهردار در سال 99 بود را طی سال 97 اجرا کردیم.
رضا جلالی ادامه داد: امروز توانستیم در منطقه 6 شهرداری، 14 جلد کتاب را با همکاری ایثارگران و کارشناسان، و مسئول ایثارگران منتشر کنیم. 243 جلد نیز امروز توسط دکتر پیروز حناچی در نمایشگاه چلچراغ شهیدان و شقایق‌ها افتتاح خواهد شد و شنبه 5 مهر نیز رونمایی از پوستر فراخوان اسطوره وطن، سردار حاج قاسم سلیمانی را خواهیم داشت.
در پایان این مراسم از تعدادی از فرزندان شهدا و ایثارگران و جانبازان شاغل در شهرداری منطقه 6 قدردانی شد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۵  |  ساعت انتشار: ۱۸:۵۰  |  کد خبر: ۹۲۳۷۶۹۰  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی