مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تمام ارکان اجرایی باید در خدمت تولید باشند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تمام ارکان اجرایی باید در خدمت تولید باشند خبرگزاری آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در بازدید از واحد تولیدی ریسندگی و بافندگی، از زحمات مجموعه کارکنان این واحد تولیدی در دوران سخت شیوع ویروس کرونا به جهت تولید ماسک برای رفع احتیاجات بهداشتی مردم استان قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومیاداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان گیلان در حاشیه بازدید از کارخانه ریسندگی و بافندگی، از زحمات مجموعهکارکنان این واحد تولیدی در دوران سخت شیوع ویروس کرونا به جهت تولید ماسک برایرفع احتیاجات بهداشتی مردم استان قدردانی کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکهاگر بخواهیم اقتصاد پویا داشته باشیم تمام ارکان کشور باید در خدمت "جهشتولید" باشند، گفت: وظیفه سازمانی از یک سو و مسئولیت اخلاقی از سویدیگر ایجاب می کند برای رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان که منجر به گسترشتولید، افزایش اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی می شود گام برداریم.
وی بر تشکیل شورایاسلامی کار تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت شرکت ها و برخورداری از نیرویکارآمد، تشکیل شورای اسلامی کار و انتخاب افراد جوان و مستعد به منظور حضور بهعنوان نماینده این شرکت در جلسات کمیته حفاظت فنی، هیات های تشخیص و حل اختلاف دراداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می تواند در ارتقای روند تولید و بهبودشرایط داخلی شرکت نقش مهمی ایفا کند.
علیزاده در پایان ازرسیدگی به مشکلات کارخانجات ریسندگی و بافندگی استان و رایزنی با اداره صمت و بانکهای عامل در جلسه استانی کارگروه رفع موانع تولید و همچنین تسریع بخشیدن در اعطایتسهیلات کرونا به این واحد تولیدی خبر داد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۱۴  |  ساعت انتشار: ۱۴:۹  |  کد خبر: ۹۲۷۹۰۱۵  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی