با مهمترین مزایا و معایب انواع کاشت مو آشنا شوید

کاشت مو به روش های مختلفی انجام می‌گیرد که هریک از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارد. از جمله روش های کاشت مو می‌توان به کاشت مو به روش FUT، کاشت مو به روش FIT، کاشت مو به روش SUT و کاشت مو به روش ترکیبی اشاره کرد.

با مهمترین مزایا و معایب انواع کاشت مو آشنا شوید

 

امروزه بسیاری از افراد با مشکل طاسی و یا کم پشتی مو رو به رو هستند. ریزش مو معمولا در همه افراد اتفاق می افتد ولی باید در جریان باشید اگر ریزش موی شما در حد 100 تار مو باشد امری طبیعی و عادی است ولی اگر مثلا دراز کشیدید و مشاهده کردید مقدار بسیار زیادی از موهای شما ریخته است باید بدانید که مشکلی وجود دارد و باید در پی رفع آن  باشید. یکی از روش های دائمی مطمئن و مناسب کاشت مو است. به خاطر داشته باشید، قبل از هر کاری اطلاعات لازم  درباره قیمت کاشت مو،انواع کاشت مو،مزایا و معایب انواع کاشت و کلینیک مناسب را کسب کنید.

 

انواع روش های کاشت مو

همه افراد اولین سوالی که برای کاشت مو به ذهنشان می رسد این است که چه نوع روشی برای آنها مناسب است؟ باید در نظر داشته باشید که انواع مختلف روش ها بستگی به نظر پزشک متخصص دارد که با توجه به شرایط فرد از نظر میزان طاسی، ضخامت موهای فرد و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد. با ما همراه باشید تا با انواع آنها و مزایا و معایب هر کدام آشنا شوید.

کاشت مو به روش FUT

در این روش نواری از بانک موی  پشت سر برداشته می شود و به محل مورد نظر انتقال داده می شود. از مزایای این روش می توان به هزینه کمتر و اینکه فقط در یک روز انجام می شود اشاره کرد ولی این روش معایبی مانند جای زخم و دوران نقاهت طولانی تر از بقیه روش ها را هم دارد. همچنین این روش جزو کاشت مو به روش جراحی به حساب می آید.

کاشت مو به روش FIT

در این روش از دستگاه های مخصوصی به نام پانچ استفاده می شود. در این روش موها به صورت تک تک برداشته می شود و در قسمت مورد نظر قرار می گیرد. از مزایای این روش می توان به بدون جراحی و بدون درد بودن آن اشاره کرد. ولی معایبی مانند هزینه بالا و طولانی بودن مدت کاشت را هم به همراه دارد.

 

کاشت مو به روش ترکیبی

 

کاشت مو به روش SUT

می توان گفت این روش بسیار شبیه به کاشت مو به روش FIT  است با این تفاوت که در این روش به جای اینکه به صورت دستی و با پانچ انجام شود از طریق دستگاه مخصوص صورت می گیرد. از مزایای این روش می توان به  سرعت بیشتر در برداشتن گرفت ها، نتیجه موی بسیار طبیعی و .. اشاره کرد. در این روش اگر با دستگاه نامناسب این کار انجام شود ممکن است به بانک مو آسیب جبران ناپذیری وارد شود.

کاشت مو به روش ترکیبی

دلیل نامگذاری کاشت مو ترکیبی به دلیل ترکیب دو روش پرطرفدار FIT و FUT است. این روش برای کسانی موثر است که میزان طاسی آنها بسیار بالا است. از مزایای این روش می توان  به انجام راحت و برداشتن تعداد گرفت های بسیار بالا اشاره کرد.

برای انجام کاشت بهترین کلینیک را انتخاب کنید

برای انجام کاشت مو و کاشت ابرو در تهران می توانید به کلینیک فوق تخصصی جلوه ماندگار مراجعه کنید تا از بهترین خدمات بهره مند شوید. انتخاب کلینیک بسیار مهم است به دلیل اینکه کاشت مو به مهارت خاصی نیاز دارد و اگر جای اشتباهی را انتخاب کنید ممکن است که عواقب جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

ستاره احمدی

تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۹  |  ساعت انتشار: ۱۲:۵۴  |  کد خبر: ۹۸۶۹۲۱۹  |  منبع: ستاره  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار زیبایی مو