آخرین خبرها در مورد 'عکس نوشته' تعداد: ۴۷۵ خبر

رویای نیمه ناتمام سناتوری/هشدار وضعیت قرمز کرونا در استان چهار فصل/شیطنت یک خبرنگار

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،رویای نیمه ناتمام سناتوری/هشدار وضعیت قرمز کرونا در استان چهار فصل/شیطنت یک خبرنگار،جهاد همچنان باقی است و شهر پزشکان بدون بیمارستان از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

ماجرای عجیب تانکرهای آبرسانی در باشت/پروژه ای که به تاریخ پیوست+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای عجیب تانکرهای آبرسانی در باشت، پروژه ای که به تاریخ پیوست،تأکید بر حفظ محیط زیست دنا،انتظار ۱۵ساله، خاک خوردن مصوبه های یک جلسه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

مهار آتش در بوستان/چادر نشینی کرونا در یاسوج+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،آتش در بوستان،کرونا در زمین پایتخت طبیعت ایران، معمای ۱۳۴۰پروژه، بی خیالی کرونا در استان چهار فصل و اعیان نشینی در سروک از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

فضای مجازی مهمترین عامل بداخلاقی در جامعه/ ورود شهرستان لنده به مرحله جدید بیماری کرونا

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس, فضای مجازی مهمترین عامل بداخلاقی در جامعه، ورود شهرستان لنده به مرحله جدید بیماری کرونا،نبود فنی حرفه ای و سردرگمی جوانان در لنده، احتکار و عدم فروش سیمان در برخی شهرستان های استان از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

شوخی با کرونا؛ سلام به دیار باقی/قلمروهای خودساخته شهروندان با نقض حقوق شهروندی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ورود بدون ماسم ممنوع،آتش سوزی قصه تکراری در زاگرس،وقتی کرونا شوخی بردار نیست،همت گروههای جهادی و نقض حقوق شهروندی از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

تغییرات مدیریتی کی می رسد/گام های بلند سپاه در رفع محرومیت/نماینده استان به کرونا مبتلا شد/زنده...

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تغییرات مدیریتی کی می رسد،گام های بلند سپاه در رفع محرومیت،نماینده استان به کرونا مبتلا شد،یاد ریز علی خواجوی و گاف رسانه ای آقای تاجگردون از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

مرگ تلخ مدیرکل امور عشایری استان /واکنش ها به یک توهین/سفر معاون وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مرگ تلخ مدیرکل امور عشایری استان /سفر معاون وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد/واکنش ها به یک توهین/تاجگردون به هیچ حرفی پایبند نیست و واکنش وزیر به یک سقوط ازجمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

راز مدرک تحصیلی آقای تاجگردون/وقتی اینجا آب غریب است/خاطرات روزهای دلهره آور یک بیمارستان

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،راز مدرک تحصیلی آقای تاجگردون،وقتی اینجا آب غریب است،خاطرات روزهای دلهره آور یک  رئیس بیمارستان،تحول عمرانی در استان ، چه کسی قیمت ها را بالا می برد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

چرام در وضعیت قرمز کرونا/اظهارات جنجالی زاکانی علیه تاجگردون+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چرام در وضعیت قرمز کرونا،اظهارات جنجالی زاکانی علیه تاجگردون،تاخت و تاز آتش در زاگرس،رهاورد سفر نیک بین واینجا زیلایی مدار صفر درجه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.خبر مربوط به عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

نظر روشنفکر در خصوص رویکرد دستگاه قضا/جدیدترین واکنش به حواشی اعتبارنامه تاجگردون+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،روح تازه دستگاه قضا، قانون گرایی، آتش در قلب زاگرس، خاموشی موقت آتش، واکنش سید محی الدین به اعتبار نامه تاجگردون از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش

پیش تازی آتش در لوداب/ خاطرات سید ناصر از پایی که جاماند+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،پیش تازی آتش در لوداب،تاخت و تاز کرونا،خاطرات سید ناصر از پایی که جاماند،به یاد پد خندق و ضعف ادارات در مقابله با فساد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش

ارابه های مرگ در جاده های زاگرس/اهتمام دستگاه قضا برای مقابله با فساد+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ارابه های مرگ در جاده های زاگرس، تأیید اعتبارنامه تاجگردون، نظارت بر بازار آشفته، آغاز طرح فاصله گذاری، جدیت دستگاه قضاء در مقابل مفسدان از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش

تمکین به قانون آقای حقوقدان/ ماجرای استرداد یک کارخانه/پای گرانی بیخ گلوی مردم

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تمکین به قانون آقای حقوقدان، ماجرای استرداد یک کارخانه،پای گرانی بیخ گلوی مردم، طوفات توییتری تمکین به قانون و عدالت قوه قضائیه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش

ماجرای فیلم آقای استاندار/بلوط ها در سوگ البرز زاگرس/تاجگردون در آزمون قانون گرایی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ماجرای فیلم آقای استاندار،بلوط ها در سوگ البرز زاگرس،تاجگردون در آزمون قانون گرایی،مارین روستایی سحر انگیز و جدیت دستگاه قضاء با دانه درشت ها از جمله فتونیوز های صبیح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش

خواب ابدی البرز زاگرس/مدیرانی کمپینی تاجگردون/ماجرای آسفالت های انتخاباتی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،خواب ابدی البرز زاگرس،مدیرانی کمپینی تاجگردون،ماجرای آسفالت های انتخاباتی،کشف یک محموله و رسم غلط یک تیر اندازی از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته