آخرین خبرها در مورد 'این قسمت' تعداد: ۵۴۱ خبر

ماجرای عجیب تانکرهای آبرسانی در باشت/پروژه ای که به تاریخ پیوست+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای عجیب تانکرهای آبرسانی در باشت، پروژه ای که به تاریخ پیوست،تأکید بر حفظ محیط زیست دنا،انتظار ۱۵ساله، خاک خوردن مصوبه های یک جلسه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

مهار آتش در بوستان/چادر نشینی کرونا در یاسوج+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،آتش در بوستان،کرونا در زمین پایتخت طبیعت ایران، معمای ۱۳۴۰پروژه، بی خیالی کرونا در استان چهار فصل و اعیان نشینی در سروک از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

فضای مجازی مهمترین عامل بداخلاقی در جامعه/ ورود شهرستان لنده به مرحله جدید بیماری کرونا

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس, فضای مجازی مهمترین عامل بداخلاقی در جامعه، ورود شهرستان لنده به مرحله جدید بیماری کرونا،نبود فنی حرفه ای و سردرگمی جوانان در لنده، احتکار و عدم فروش سیمان در برخی شهرستان های استان از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش
مسیرهای منتهی به سواحل دریاچه ارومیه مسدود شد

مسیرهای منتهی به سواحل دریاچه ارومیه مسدود شد

علیرضا ملامحمدی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص افزایش تعداد مسافران در سواحل دریاچه ارومیه با توجه به وضعیت قرمز استان از نظر شیوع ویروس کرونا، افزود: از روز گذشته مسیرهای منتهی به سمت سواحل از دریاچه از طرف شهر ارومیه مسدود شده است. وی با اشاره به انتشار تصاویری از تجمع مردم در سواحل دریاچه ارومیه،...
مهر نیوز - ۴ ماه پیش

شوخی با کرونا؛ سلام به دیار باقی/قلمروهای خودساخته شهروندان با نقض حقوق شهروندی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ورود بدون ماسم ممنوع،آتش سوزی قصه تکراری در زاگرس،وقتی کرونا شوخی بردار نیست،همت گروههای جهادی و نقض حقوق شهروندی از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

ماجرای استعفای شهردار دهدشت قبل از استیضاح/جدال لفظی فرماندار کهگیلویه و رئیس اداره ارشاد در...

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ماجرای استعفای شهردار دهدشت قبل از استیضاح،جدال لفظی فرماندار کهگیلویه و رئیس اداره ارشاد در شورای اداری ، جولان کافه ها بدون مجوز در دهدشت، تخصیص اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومانی برای جاده پاتاوه دهدشت از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است. خبر مربوط به عکس نوشته...
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

تغییرات مدیریتی کی می رسد/گام های بلند سپاه در رفع محرومیت/نماینده استان به کرونا مبتلا شد/زنده...

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تغییرات مدیریتی کی می رسد،گام های بلند سپاه در رفع محرومیت،نماینده استان به کرونا مبتلا شد،یاد ریز علی خواجوی و گاف رسانه ای آقای تاجگردون از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

مرگ تلخ مدیرکل امور عشایری استان /واکنش ها به یک توهین/سفر معاون وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مرگ تلخ مدیرکل امور عشایری استان /سفر معاون وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد/واکنش ها به یک توهین/تاجگردون به هیچ حرفی پایبند نیست و واکنش وزیر به یک سقوط ازجمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

نمایش زیبایی قلعه کنگلو به روایت دوربین مرز پرگهر

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی شبکه یک، جواد وطنی کارگردانی این قسمت از مجموع مستند مرز پرگهر را برعهده دارد. این قلعه که به عقاب مازندران شهرت دارد، شاهکاری از دوران ساسانی است که با قرارگیری در یک استتار طبیعی و موقعیت سوق الجیشی در طول تاریخ از دستبرد، تجاو، تخریب مغولان و حمله اعراب درامان...

جدال لفظی در شورای شهر یاسوج/چه کسی آتش را روشن کرد/ غول کش شگفتی ساز خاموش شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جدال لفظی در شورای شهر یاسوج،چه کسی آتش را روشن کرد،غول کش شگفتی ساز خاموش شد،آیت الله در تولیت آستان شاهچراغ و رو دست به زمین خواران بشار از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

راز مدرک تحصیلی آقای تاجگردون/وقتی اینجا آب غریب است/خاطرات روزهای دلهره آور یک بیمارستان

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،راز مدرک تحصیلی آقای تاجگردون،وقتی اینجا آب غریب است،خاطرات روزهای دلهره آور یک  رئیس بیمارستان،تحول عمرانی در استان ، چه کسی قیمت ها را بالا می برد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

چرام در وضعیت قرمز کرونا/اظهارات جنجالی زاکانی علیه تاجگردون+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چرام در وضعیت قرمز کرونا،اظهارات جنجالی زاکانی علیه تاجگردون،تاخت و تاز آتش در زاگرس،رهاورد سفر نیک بین واینجا زیلایی مدار صفر درجه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.خبر مربوط به عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
صبح زاگرس - ۴ ماه پیش

موضوعات داغ کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی؛ از اعتبارنامه تاجگردون تا مسکن و مجلس

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،داغ های مجازی در این قسمت از برنامه های خود به تأیید اعتبار نامه تاجگردون در مجلس و انتقادات نسبت به این رویه از سوی برخی از نمایندگان و انتقاد بزرگواری نسبت به اظهارات زاکانی پرداخته است.
صبح زاگرس - ۵ ماه پیش
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته