آخرین خبرهای منبع خبری'خبرگزاری تابناک - گیلان' تعداد: ۱۳۶۶۰ خبر

وقتی بعضی ها پروتکل را رعایت نمی کنند!

محمدرضا زنوزی در گفتگوی امروزش تاکید کرد تیم هایی در لیگ برتر هستند که قادر به رعایت پروتکل بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا نخواهند بود.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: برخی روستاهای استان هنوز از نعمت برق محروم هستند

تابناک/نماینده ولی‌فقیه در گیلان رفع مشکلات مناطق دورافتاده گیلان از حیث برخورداری از نعمت برق را ضروری دانست و گفت: مسئولان کشوری باید توجه ویژه‌ای به صنعت برق گیلان داشته باشند. 

بررسی نقش‌ها در ماجرای قتل رومینا/ جوانی که ادای عاشق‌ها را در آورد!

یک پژوهشگر آسیب‌های اجتماعی با بررسی نقش‌های مختلف اعم از پدر، مادر، جوان عاشق‌پیشه، رومینا و نهادهای تربیتی در ماجرای قتل رومینا می‌گوید: اگر بگوییم آن جوان، واقعا عاشق رومینا بود، رسم عاشقی را بجا نیاورد و فقط ادای عاشق‌ها را در آورد!

سهام عدالت از امروز در سبد سهامداران نشست/امکان خرید و فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری ها...

از امروز مشمولان سهام عدالت می‌توانند قسمت یا تمامی ۳۰ درصد از سهام خود را بفروش برسانند و دارایی‌های خود را در سایت اعلامی از سوی شرکت سپرده گذاری ببینند. به گزارش ندای گیلان،حسین فهیمی گفت: از امروز مشمولان سهام عدالت می‌توانند قسمت یا تمامی ۳۰ درصد از سهام خود را بفروش برسانند و دارایی‌های خود را...

در اورژانس هوایی کشور چه می‌گذرد؟

مدد گرفتن از امکانات اورژانس هوایی سابقه طولانی در کشورمان ندارد. در گرفت و گیر عملیات های ۸ سال دفاع از میهن بود که ۲۳۰ هزار مجروح طریق هوایی در خط مقدم به بالگردها و بعد از آن به بیمارستان ها منتقل شدند. بعد اتمام جنگ این دغدغه رسیدگی به مناطق کم برخوردار در مناطق سخت گذر بود که اورژانس هوایی را تنها...

تدوین نقشه سند مهندسی فرهنگی شهر برای اولین بار در استان گیلان

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با اشاره به تصویب سند نقشه مهندسی فرهنگی کشور توسط شورای عالی انقلاب، گفت: برای اولین بار در استان، تدوین نقشه سند مهندسی فرهنگی شهر رشت در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

حضور سرزده دکتر نوبخت در پرورشگاه مژدهی رشت

تابناک/معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن پیگیری آخرین وضعیت پرورشگاه مژدهی رشت مبلغ یک میلیارد تومان  نیز به این موسسه خیریه کمک کرد.
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری تابناک - گیلان