آخرین خبرهای منبع خبری'ایلام پویا' تعداد: ۲۶۵ خبر

بازار سکه «سکه»

به گزارش ایلام پویا، در جریان معاملات امروز(چهارشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴۴ هزار تومان گران شد که بر این اساس، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسیده است.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

عفرین یک هفته بدون آب؛ هزاران نفر آوره

به گزارش ایلام پویا، سازمان ملل اعلام کرد؛ آب شهر عفرین از یک هفتۀ پیش قطع شده و درگیری ها هزاران نفر از مردم این شهر را آواره کرده است.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

کاسیاس به لیگ عربستان می‌رود؟

به گزارش ایلام پویا، سایت «المواطن» عربستان مدعی شد که به نظر می‌رسد ایکر کاسیاس، دوازه بان سابق رئال و کنونی پرتو بعد از اتمام قراردادش با باشگاه پرتغالی راهی لیگ عربستان می‌شود.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

ترامپ با نقض برجام به دنبال چیست؟

به گزارش ایلام پویا، سییدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تشریح جلسه فوق العاده امروز چهارشنبه ( ۲۳ اسفندماه ۹۶) کمیسیون متبوعش  پرداخت و اظهار داشت: این جلسه با توجه به اهمیت مناسبات جمهوری اسلامی با کشورهای غربی به ویژه پس از برجام و...
ایلام پویا - ۳ سال پیش

مبنای افزایش مزد سال ۹۷ کارگران مشخص شد

به گزارش ایلام پویا، هزینه سبد معیشت کارگران پس از چندین جلسه بحث و تبادل نظر در کارگروه تعیین مزد ۲۶.۶۹۸.۰۲۷ ریال  تعیین شد.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

پیشرفت چشم‌گیر ایران در توسعه زیرساختهای ارتباطی

به گزارش ایلام پویا، وزیر ارتباطات در توئیتر خود نوشت: ‏مطابق گزارش سازمان جهانی مخابرات، ITU، ایران در سالی که گذشت، بیشترین نرخ رشد توسعه زیرساختهای ارتباطی را در منطقه آسیا و رتبه دومین کشور دنیا را داشته است.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

واکنش یامین پور به محکومیت زیباکلام

به گزارش ایلام پویا، وحید یامین پور در توئیتر خود نوشت: یک روز قبل از محکوم شدن صادق زیباکلام ، سر درس جرائم علیه امنیت گفتم نقدهای امثال دکتر زیباکلام حتی اگر متوجه بنیادهای نظام هم باشد نمی تواند تبلیغ علیه نظام تلقی شود. نسبت من با سلایق و افکار زیباکلام معلوم است، ولی به عنوان معلم حقوق جزا علت تعقیب...
ایلام پویا - ۳ سال پیش

معاون وزیر خارجه آمریکا هم برکنار کرد

به گزارش ایلام پویا، ساعاتی پس از اعلام خبر برکناری ناگهانی «رکس تیلرسون» وزیر خارجه سابق آمریکا از سمتش، «استیو گلداشتین» معاون دیپلماسی عمومی وزارت خارجه آمریکا هم از سمتش برکنار شد.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

عکس/ جایگاه پرسپولیس در گروه C لیگ قهرمانان آسیا

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.
ایلام پویا - ۳ سال پیش

یادداشت؛ ذبح قانون توسط قانونگذار

به گزارش ایلام پویا، عباس خزلی:: امروز مجلس تمایشی مضحک تحت عنوان به اصطلاح استیضاح وزیر راه وشهرسازی برگزار کرد که نتیجه آن ازپیش تعیین شده بود وجلسه بنحوی بود که پیش بینی آن برای همگان روشن بودبیشتر تعداد نمایندگان استیضاح کننده که از لیست امید یعنی درواقع نمایندگان دولت بودند که روز استیضاح به قول...
ایلام پویا - ۳ سال پیش
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ایلام پویا